Каталог товарів
Вам передзвонити?

Остерігайтеся підробок кабельно провідникової продукції Одескабель

  1. Як вибрати якісний кабель, а не дешеву підробку?
  2. Наслідки установки усіченого кабелю
  3. У RES.UA можна купити оригінальний Одескабель за доступними цінами

Завод Одескабель почав свою діяльність у далекому 1949 році, і за цей час став безумовним лідером на ринках країн СНД. Велика розмаїтість продукції, яка виробляється відповідно до ГОСТу, дозволяє швидко виконувати електромонтажні роботи та бути впевненим у безпеці. Кабельно-провідникова продукція Одескабель є кращою як в Україні, так і за її межами. У пошуках гарного товару варто звернутися в RES.UA, адже ми є офіційним постачальником і пропонуємо лише високоякісний продукт.

Як вибрати якісний кабель, а не дешеву підробку

Здавалося б, що може бути простіше, ніж придбати кабель, знаючи його призначення і виробника? Але як показує практика, більшість магазинів пропонують підробки без належного маркування, розраховуючи на неуважність покупця. Багато хто плутає виробників та купують продукцію з назвою «Одеса» або «Одеса ГОСТ». Найменування схожі, а от якість зовсім різна, адже ці виробники, бажаючи заощадити, не дотримуэться державних стандартів. Виникає питання - як же придбати справжній кабель Одескабель?
як відрізнити підробку одескабель

В першу чергу варто звернути увагу на маркування товару - "назва типу кабелю" і його перетин. Підробки зі схожими назвами не відповідають державному стандарту перетину і мають іншу маркування. Але якщо ви купуєте провід та кабель в неперевірених Інтернет-магазинах, у яких немає сертифікатів на продукцію, то цілком можете отримати фальшивку, замість якісного виробу. В описі вказують оригінальну назву, а ось маркування відрізняються, але побачити товар ви зможете лише після покупки.

Як правило, підробку пропонують за зниженою ціною, чим і привертають покупця. При цьому за безпеку такого продукту ніхто не відповідає, і з вини недобросовісного виробника може згоріти проводка.

Наслідки установки усіченого кабелю

Розпізнати якісний продукт все складніше, адже виробники рідко дотримуються державних стандартів, а в описі вказують несправжні характеристики. У підсумку, продається кабельна продукція одного перетину, а жила занижена на 25%, це стосується і ізоляції. ГОСТ на кабель вказує максимальний опір для кожного розміру, і якщо товар вироблявся відповідно до цього стандарту, то він відрізняється високою якістю. З метою економії виробник створює продукт по ТУ і зменшує товщину ізоляції, а також загальної оболонки.
наслідки неякісного кабелю

Установка усіченого кабелю веде за собою ряд наслідків, які пов'язані з нездатністю такого виробу витримати навантаження, заявлену Держстандартом:

  • Коротке замикання. Не витримує необхідного навантаження, відбувається перегрів, коротке замикання та навіть пожежа.
  • Великі фінансові втрати. Можуть вийти з ладу дорогі прилади, зупинитися виробництво та підприємство отримає великі збитки.

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Відповідно до ГОСТу кабелі силові повинні мати якісний струмопровідний матеріал, безпечну товщину і необхідний ізоляційний покрив. Купуючи такий виріб, можна бути впевненим, що якщо в характеристиках зазначено 2,5 кв. мм, то насправді так і є.

У RES.UA можна купити оригінальний Одескабель за доступними цінами

Придбати виріб заводу Одескабель Інтернет-магазин RES.UA пропонує за вигідною ціною і з швидкою доставкою. Всі товари від цього виробника в нашому каталозі є оригінальними і виробляються за ГОСТом. Співпраця з заводом почалося в 2014 році і до теперішнього часу ми регулярно замовляємо проводку та інші вироби. Ми готові представити сертифікат якості на кожен з товарів, відображених у каталозі сайту.

З вибором кабельно-провідникової продукції Вам допоможуть наші фахівці. Менеджери нашого складу-магазину проконсультують з будь-якого питання, що стосується товару, доставки, оплати і гарантії. Купити кабель Одескабель у нас можна прямо зараз і ви отримаєте оригінальний, а відповідно і безпечний виріб.

Коментарі
Схожі статті
18.11.2020
Гофротруба для електропроводки: як підібрати гофру для кабеля, таблиці вибору по діаметру
Гофротруба для електропроводки: як підібрати гофру для кабеля, таблиці вибору по діаметру
До вибору гофротруби потрібно підійти серйозно, такий виріб повинен відповідати нормам електробезпеки. Занадто тонку трубу важко затягнути провід, а занадто товста займає багато місця, гірше гнеться та дорожче коштує. Для того щоб розібратися, яка тр..
03.09.2019
Як розрахувати перетин кабелю, таблиця перетину по потужності
Як розрахувати перетин кабелю, таблиця перетину по потужності
Для вибору кабелю часто використовуються спеціальні таблиці вибору перетину кабелю, що враховують метал, з якого виготовлена струмопровідна жила, матеріал ізоляції і інші параметри. Також перетин можна розрахувати різними способами..
10.07.2015
Як правильно вибрати кабель, як вибрати перетин кабелю по потужності
Як правильно вибрати кабель, як вибрати перетин кабелю по потужності
Без електрики в наш час просто неможливо уявити нормальне цивілізоване життя. Вона є джерелом світла, тепла, дає нам можливість спілкуватися на великих відстанях один від одного. Електричний струм приводить в дію найрізноманітніші агрегати та прилади..
01.07.2022
Як вибрати кабель для щита
Як вибрати кабель для щита
На всіх енергетичних установках, включаючи житлові будинки та окремі апартаменти, є розподільний щиток. При його монтажі крім комутуючих приладів та захисних автоматів, потрібна спеціальна проводка, яка з'єднує елементи...
22.07.2022
Як правильно підібрати стрипер для зняття ізоляції, зачистки кабелю та проводів
Як правильно підібрати стрипер для зняття ізоляції, зачистки кабелю та проводів
Для безпечної роботи при електромонтажі використовуються спеціальні інструменти та пристрої. Якщо необхідно зняти ізоляцію з проводів, оптимальним рішенням буде використання стрипер. Розглянемо критерії підбору таких інструментів..
27.07.2022
Кабель ВВГ: параметри, як розшифровується назва, як вибрати
Кабель ВВГ: параметри, як розшифровується назва, як вибрати
Розглянемо інформацію про кабель ВВГ: як розшифровується його характеристики. Інформація буде корисною для тих, хто вирішив самостійно займатися електропроводкою в будинку, оскільки допоможе визначитися з оптимальною модифікацією...
30.06.2023
Як зробити електричний подовжувач своїми руками
Як зробити електричний подовжувач своїми руками
Як же бути, коли раптом захотілося послухати музику у дворі, де взяти живлення? У будь-яких подібних ситуаціях виручить хороша переноска і навіть якщо раптом, під рукою її не виявилося, маючи невеликий бюджет і пару інструментів можна спорудити подов..
03.07.2023
Цифрові мультиметри: використання та призначення
Цифрові мультиметри: використання та призначення
Точного визначення поняття «мультиметр» не існує, оскільки мультиметром можна назвати будь-який прилад, здатний вимірювати кілька параметрів. На практиці мультиметрами називають прилади для вимірювання постійних і змінних струмів, напруг і опору рези..