0грн
Зробити замовленняБездротові способи передачі енергії на відстань, як і раніше залишаються теоретичним завданням науки, тому найближчі десятиліття лінії і опори ЛЕП залишаться звичним елементом як міських, так і природних ландшафтів.
Опори ЛЕП: конструкція і типи
Як збірна одиниця, виріб складається з наступних основних елементів: стійки, траверси, тросостійки і ригелі. Конструктив трьох останніх елементів у всіх типах опор ЛЕП практично однаковий. Виконання стійок більш різноманітне і залежить від призначення в загальній структурі. Основними типами є:
- Анкерні опори, що несуть основне навантаження від ваги і натяжіння проводів, в тому числі в місцях перетину ЛЕП з авто- та залізничними магістралями, річками, природними перешкодами;
- Проміжні, що виконують функцію додаткових опор на довгих прольотах між анкерними.
За матеріалом стійки існують - дерев'яні, металеві та залізобетонні. Кожна має свою область застосування, переваги і недоліки. Висота опори ЛЕП також відіграє важливу роль у виборі конструкції, залежно від вимог до електромережі та навантажень, що виникають на різних ділянках.
Дерев'яні jпори ЛЕП
Характеризуються доступністю, дешевизною, простотою виготовлення та монтажу, але застосовуються все рідше через порівняно недовгий термін служби і невисокі допустимі навантаження. Свою роль відіграє і екологічна складова - існуючий фонд соснових і модринових порід не в змозі забезпечити темпи зростання енергетики та її інфраструктури.
Металеві
За механічною міцностю перевершують інші типи і використовуються при монтажі ліній з високим навантаженням, в тому числі для ліній до 750 кВ і при монтажі висотних ЛЕП. Основним матеріалом є конструкційна сталь, рідше або спільно зі сталевими застосовуються алюмінієві елементи. За конструктивним виконанням можуть бути звареними або збірними на різьбових деталях.
Залізобетонні електро опори ліній електропередач
У загальній протяжності існуючих ліній електропередач близько 80% складають опори ліній електропередач на залізобетонному типі.
Перевага цього виду електро опори ліній електропередач України проектувальниками і експлуатуючими службами електромереж віддано за сукупністю ряду показників, серед яких технологічність виготовлення і монтажу, міцність, довговічність, вартість витрат, включаючи експлуатаційні, на весь проектний термін служби.
Технологія попередньо натягнутого залізобетону забезпечує механічні характеристики, які можна порівняти з металевими виробами. Конструктивні виконання дозволяють застосовувати залізобетонні електро опори ліній електропередач в якості анкерних, як спільно з металевими, так і самостійно.
Замовляйте опори залізобетонні в інтернет-магазині електрики і комплектуючих - RES.UA. Ми пропонуємо тільки перевірені вироби з сертифікатами відповідності. При виникненні труднощів у виборі, замовляйте зворотний дзвінок, і вам допоможуть наші менеджери, або просто телефонуйте за телефонами, зазначеними в верхній частині сайту.
Для визначення оптимальної висоти ЛЕП та висоти електроопори враховуйте параметри вашої системи, включаючи відстань від ЛЕП до будинку, а також використовуйте відповідні провідники з опором 10 і 25 для забезпечення безперебійного електропостачання.
-
Які є найдешевші Опори ЛЕП щоб купити в Україні
-
Ціна товарів в категорії Опори ЛЕП