0грн
Зробити замовленняСьогодні важко обійтися без електроприладів. У звичайних квартирах, будинках налічується щонайменше десяток електроприладів, якими ми часто користуємося. На великих виробництвах зазвичай використовують дороге та високоякісне обладнання.
При цьому якість електромереж залишає бажати кращого, часто виникають стрибки напруги, перебої та короткі замикання, внаслідок чого обладнання швидко зношується, некоректно працює, а у гіршому випадку відбувається поломка.
У такому разі, найкращим вирішенням такої проблеми буде придбання стабілізатора напруги.
Принцип роботи стабілізаторів напруги
Такі прилади здійснюють регулювання напруги в межах норми і таким чином захищають електроприлади від зниження або підвищення напруги в мережі та коротких замикань. В основному, діапазон напруги в стабілізаторах коливається в межах -140... 260В. У разі перевищення даного діапазону стабілізатор відключає електроприлад та включає лише за нормалізації напруги.
Робота стабілізатора може бути безперервною, простою в експлуатації, економічною.
Сфери застосування
Стабілізатори напруги можуть застосовуватися як у квартирах, будинках (для захисту пральних машин, холодильників, ноутбуків, обігрівачів), так і на заводах (для захисту більш дорогого обладнання). За ціною стабілізатори окупаються майже відразу, тому що у разі перебоїв без стабілізатора є великий ризик поломки, і в результаті доводиться замінювати дороге обладнання. Коли стабілізатор встановлений – прилади надійно захищені та можуть прослужити довгий час.
Важливо знати - для тривалої роботи стабілізатора слід знати основні правила встановлення та експлуатації приладу, цю інформацію можна легко знайти в інтернеті або інструкції-вкладиші в комплекті з приладом.
Основні типи стабілізаторів
В основному стабілізатори напруги можна розділити на дві групи:
- Однофазні. Такі пристрої використовують найчастіше у побуті і тому вони мають назву – побутові стабілізатори. Зазвичай вони експлуатуються в електромережі, напруга якого становить 220 В, а частота 50 Гц. Однофазні стабілізатори подають якісну електроенергію без перепадів для різного виду техніки в будинку якого однофазна живлення.
- Трифазні. Цей вид пристрою підходить для електроустаткування з трифазним живленням, у якого напруга 380В. Зазвичай такі стабілізатори застосовуються у різного роду промисловості. Однак є випадки, коли їх використовують і у побуті, коли є трифазна мережа.
Стабілізатори напруги відео
Також стабілізатори розрізняють за принципом дії:
- Симісторні;
- Тиристорні;
- Сервопривідні;
- Релейні;
- Безтрансформаторні.
Купуйте вигідно стабілізатори та комплектуючі з RES.ua
Наш Інтернет магазин пропонує широкий асортимент стабілізаторів напруги таких моделей як: Промавтоматика, Luxeon, LVT, Вольт, Прочан, завдяки чому ви зможете підібрати необхідну саме вам продукцію. Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нашим менеджером він допоможе визначитися з пошуком і вибором необхідного товару.
-
Новинки категорії Стабілізатори напруги
-
Хіти продажу категорії Стабілізатори напруги в 2023 році
-
Які є найдешевші Стабілізатори напруги щоб купити в Україні
-
Які самі дорогі Стабілізатори напруги щоб купити в Україні
-
Популярні товари категорії Стабілізатори напруги в 2023 році
-
Ціна товарів в категорії Стабілізатори напруги
-
Який вибрати стабілізатор напруги релейний чи тиристорний
-
Чим відрізняється ДБЖ від стабілізатора напруги?