0грн
Зробити замовленняДля роботи сучасної електронної апаратури необхідні точні параметри мережі. При постійній або тимчасовій відсутності електроенергії вирішити цю проблему допоможуть інверторні бензо генератори.
Інверторні генератори - конструкція та сфери застосування
Ці електростанції являє собою бензиновий двигун, який приводить в обертання електрогенератор. На відміну від звичайних мобільних джерел енергії в інверторних генераторах додатково встановлені інвертор з мікропроцесорним блоком управління і акумулятор. Ці пристрої необхідні для більш точної підтримки частоти та величини вихідної напруги. Відхилення цих параметрів становлять не більше 2,5% від номіналу.
Інверторні генератори можуть працювати в наступних режимах:
- Пусковий. Триває кілька секунд і перевищує номінальну потужність в кілька разів. Необхідний для запуску обладнання.
- Перевантаження. Триває до 30 хвилин, в цьому режимі допускається перевантаження генератора в 1,5 рази.
- Тривалий. Вихідна потужність відповідає паспортним даним, час безперервної роботи обмежена ємністю паливного бака.
Завдяки мікропроцесорному блокуванні управління, інверторні генератори безшумні та мають меншу витрату палива в порівнянні зі звичайними мобільними електростанціями аналогічної потужності.
Де застосовується
Найчастіше генератори інверторного типу застосовуються як основне або резервне живлення особливо точного електронного устаткування - в лікарнях, лабораторіях, для комп'ютерної техніки.
Малі вага і витрата палива роблять цей апарат зручним для виїзду на природу або установці на балконі для резервного живлення побутової електроніки.
Інверторні зварювальні генератори застосовуються для виконання зварювальних робіт при відсутності електромережі або її недостатньої потужності для підключення зварювального апарату.
Основні параметри та функції інверторних генераторів
На відміну від звичайних генераторів, частота вихідної напруги в яких визначається швидкістю обертання приводу, має синусоїду низької якості та значні відхилення в параметрах, в інверторних апаратах генератор виробляє змінну напругу з частотою близько 300Гц і 300В, після чого інверторний блок перетворює його у вихідну синусоїдальну напругу високого якості з параметрами 220В 50Гц і допустимим відхиленням ± 2,5%.
Завдяки цьому блок управління може зменшувати число оборотів двигуна до мінімальної величини, яка визначається потужністю навантаження, що дозволяє значно економити паливо.
Більшість інверторних генераторів зібрані в корпусі з ручкою для перенесення, і мають розміри та вагу, що дозволяють помістити його в багажник легкового автомобіля при поїздках на риболовлю чи пікнік.
Переваги інверторних генераторів
Основною перевагою таких апаратів є висока стабільність вихідної напруги, яка не залежить від споживаної потужності підключених електроприладів. Крім цього, інверторні генератори мають і інші переваги:
- невелика вага і розміри;
- можливість перенесення за ручку, як чемодан;
- знижена витрата палива;
- низький рівень шуму і забруднень навколишнього середовища вихлопними газами;
- допускається розміщення на балконі в багатоповерховому будинку.
Які характеристики потрібно враховувати при виборі інверторних генераторів
Основними параметрами при виборі моделі апарата є:
- вихідна потужність;
- при використанні на дачі або в природних умовах наявність розетки 12В для зарядки автомобільного акумулятора;
- тип запуску - ручний дешевше, електростартер зручніше;
- фірма-виробник та наявність гарантії.
Де вигідно купити інверторні генератори в Україні
Придбати інверторні генератори відомих виробників можна в інтернет-магазині RES.UA. В наявності є тільки оригінальний товар, на який надається гарантія. При труднощах з вибором моделі генератора можна отримати консультацію у менеджерів магазину, зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених на сторінці "Контакти".
Доставка здійснюється самовивозом з Вінниці або транспортними компаніями по тарифам перевізника.
-
Хіти продажу категорії Інверторні генератори в 2024 році
-
Які є найдешевші Інверторні генератори щоб купити в Україні
-
Ціна товарів в категорії Інверторні генератори