0грн
Зробити замовлення Існують різні види розподільних щитів. Вони відрізняються конструктивними особливостями nf областю свого застосування. Монтажний щит потрібний для того, щоб забезпечити безпеку вбудованому в нього електротехнічного оснащення, щоб воно завжди було недоступним для сторонніх. В інтернет-магазині RES.UA є широкий вибір варіантів і моделей таких корпусів.
Що таке щит монтажний
Щиток (бокс) - це корпус у вигляді коробки, виконаний з міцного довговічного матеріалу. Щоб забезпечити належний рівень захисту в корпус електрощита можуть бути вмонтоваі гумові ущільнювачі і різні герметичні вводи, наприклад для кабелю. Такі заходи безпеки забезпечують водо- і пилонепроникність щитка. Також, багато щитків мають замикаючі пристрої, щоб запобігти проникненню в них сторонніх осіб.
Подібні щити використовуються для виробництва різних електричних щитів:
- силові;
- керовані;
- автоматики.
Щит з монтажною панеллю призначається для збереження різної апаратури в залежності від потреб.
Його встановлюють в будинках:
- промислового виробництва;
- будинках житлового типу;
- громадських будівлях.
Кожен тип електричного щита монтується по різному залежно від свого призначення.
Способи монтажу щитів
Щити в залежності від методу установки можна класифікувати як:
- Навісні;
- Вбудовувані;
- Підлогові.
Накладними називаються щити, які вбудовуються в стіну або іншу вертикальну поверхню, при цьому весь його корпус буде виглядати зовні.
Щити, що вбудовуються, вимагають необхідної підготовки умов і місць, куди буде встановлений апарат. Наприклад, в стіні можна зробити певне поглиблення, куди повністю буде входити його корпус.
Підлогові щити або шафи встановлюються прямо на підлозі, або ж на якусь особливу підставку.
Матеріал корпусу
Електричний щит монтажний зазвичай виготовляється з довговічних матеріалів:
- метал;
- пластик.
У житлових будинках, всередині приміщень частіше використовую пластиковий корпус. Це не тільки зручно, але й більш естетично. Частина таких корпусів роблять прозорою, щоб було легше контролювати загальний стан механізму і інших його пристроїв.
Інші щитки роблять повністю металеві. Зазвичай їх розміщують зовні будівлі. Також на передній панелі корпусу можуть бути вбудовані скляні або з прозорого пластика вставки. Так зручніше знімати показання з облікових приладів, контролювати продуктивність різних пристроїв.
Одним з кращих варіантів при виборі буде щит монтажний з жароміцної сталі. Такий монтажний бокс більш міцний та прослужить довше.
Металеві щити покривають емаллю, порошковою фарбою. Бокс з емалевим покриттям дешевший, але менш стійкий. У той час як порошкова фарба утворює ще один додатковий шар, що захищає від різних ушкоджень, в тому числі від погодних впливів.
На що варто звернути увагу при виборі
Вибираючи монтажний щит орієнтуйтеся на такі показники:
- конструкція обов'язково повинна мати додаткову ізоляцію, витримувати високу напругу, не піддаватися плавлінню та горінню.
- розмір корпусу буде залежати від кількості груп, на які розділена мережа, і кількості вмонтованих автоматичних вимикачів, а також інших пристроїв.
- для щитка обов'язкова наявність планок для кріплення пристроїв, заземлюючих рейок.
Якщо залишились питання, в разі необхідності наші менеджери завжди готові допомогти зробити правильний вибір. Наш інтернет-магазин надає розширений каталог товарів за доступними цінами, забезпечує зручну доставку по всій Україні.
-
Новинки категорії Щити монтажні металеві
-
Хіти продажу категорії Щити монтажні металеві в 2023 році
-
Які є найдешевші Щити монтажні металеві щоб купити в Україні
-
Які самі дорогі Щити монтажні металеві щоб купити в Україні
-
Популярні товари категорії Щити монтажні металеві в 2023 році
-
Ціна товарів в категорії Щити монтажні металеві