0грн
Зробити замовленняАвтоматичний вимикач - найпотрібніший комутаційний апарат
Модульний автомат призначений для захисту приладів електричного призначення від перевантаження та коротких замикань в мережі у Вашому будинку. Він являє собою низьковольтне устаткування, яке саме включає або відключає ланцюг струму при скачках напруги і коротких замикань.

На малюнку вище можна ознайомитися з вимикачем в розборі, його конструкція і складові.
Характеристики модульних автоматичних вимикачів
Під час вибору потрібно знати параметри своєї мережі, щоб правильно підібрати потрібне обладнання. Крім того, потрібно враховувати перспективу одночасного підключення більшої кількості споживачів. Це істотно впливає на довговічність роботи всіх приладів.
- номінальний струм;
- струм миттєвого відключення;
- кількість полюсів;
- гранична комутаційну здатність;
- область застосування за категоріями.
При покупці такого пристрою, потрібно спочатку дізнатися номінальний струм електромережі.
Номінальний струм - показник струму, який пристрій пропускає через себе в нормальному режимі роботи. Якщо він перевищує норму, то пристрій відключає надходження струму в мережу. Щодо даного параметра відбувається розрахунок величини струму, при якому відбувається розмикання контактів.
Струм миттєвого розчеплення - це показник, який характеризує величину при якій відбувається миттєве розчеплення контактів (коли відбувається коротке замикання).
Існує 6 груп захисних характеристик в залежності від величини номінального струму: A - розчеплення здійснюється при 2-3 кратному перевищенні номінального струму; B - при 3-5 кратному; C - при 5-10 кратному; D - при 10-20; Z - при 2-4 кратному; K - при 8-14 кратному перевищенні номінального струму.

Кількість полюсів. Такі пристрої бувають одно-, дво-, три- та чотирьохполюсні. Вибір полюсів залежить від кількості фаз в напрузі.
- Пристрій, що має один полюс, містить дві клеми які з'єднують вхідний і вихідний токоведучий провід. Використовуються для захисту дротяних лініях живлення з однією фазою.
- Двополюсні містять чотири клеми, які підключають живлення та навантаження. Використовуються для захисту фазного та нейтрального проводу.
- Триполюсні містять три пари клем та використовуються для захисту електроланок і навантажень у яких три фази. Також їх використовують як вступні автомати.
- Чотирьохполюсні маю чотири пари клем для підключення живлення і навантаження. Застосовуються для захисту електропроводок і навантажень з трьома фазами.
Гранична комутаційна здатність (ГКС) має на увазі здатність відключити напругу при короткому замиканні. Параметр має зворотню залежність від напруги (зі зростанням напруги знижується ГКС).
Критерії вибору електроавтоматів:
Перед тим, як купити обладнання, необхідно розуміти які функції воно буде виконувати. Потрібно орієнтуватися на співвідношення ціна/необхідні параметри.
- Категорія A - використовується для електромережі з великою величиною сумарної довжини провідників;
- Категорія B - використовується для електромережі з низькою величиною струму (наприклад, обігрівачі, електроплити);
- Категорія C - найчастіше використовуються в звичайних будинках, квартирах, де присутня велика величина струму;
- Категорія D - для електромережі з великою величиною струму пуску (наприклад, апарат для зварювання, трансформатори, двигуни);
- Категорія Z - для підключення електронних або сигнальних пристроїв; Категорія K - характерне використання для електромереж з високим рівнем струму пуску.
Звичайно, для електрозабезпечення будинку або квартири, необхідно кілька типів тому і вибирати потрібно по різних критеріях і параметрах.
Переваги використання вимикачів
На зміну керамічним запобіжникам і "пробкам" прийшли ці пристрої, які сьогодні є "мастхев" будь-якої мережі незалежно від її складності та кількості споживачів.
- Багаторазова комутація;
- Одно- і трифазне виконання;
- Широка лінійка номіналів;
- Модульна конструкція для зручності монтажу;
- Можливість віддаленого моніторингу стану контактів;
- При необхідності можна додати додаткові контакти.
Існує переднє і заднє приєднання пристроїв до мережі за допомогою провідників. Рекомендованим і зручнішим типом є переднє приєднання, так як при такому приєднанні не потрібно звільняти місце під будівництво або тимчасові роботи.
Монтаж автоматів зазвичай виконуються на DIN-рейку, або за допомогою гвинтів.
Купити автоматичний вимикач в Україні.
У нашому каталозі представлений великий вибір даних пристроїв, таких виробників як: VI-KO, Eaton, SEZ, ABB, АСКО-УкрЕМ, за доступною ціною. У разі виникнення питань Ви можете звернутися до нашого менеджера, який надасть вам консультацію та допоможе з вибором.
-
Новинки категорії Модульні автоматичні вимикачі
-
Хіти продажу категорії Модульні автоматичні вимикачі в 2023 році
-
Які є найдешевші Модульні автоматичні вимикачі щоб купити в Україні
-
Які самі дорогі Модульні автоматичні вимикачі щоб купити в Україні
-
Популярні товари категорії Модульні автоматичні вимикачі в 2023 році
-
Ціна товарів в категорії Модульні автоматичні вимикачі