0
0
0
Каталог товарів

Перекидні рубильники

(0)
Код товару: A0100010012
2 043грн
В наявності
(0)
(0)
Код товару: 4518
3 245грн
Закінчується
(0)
Код товару: 96213
3 010грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
ТОП ПРОДАЖУ
Код товару: 5816
2 714грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
Код товару: 98992
1 984грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
ТОП ПРОДАЖУ
Код товару: 4872
1 723грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
ТОП ПРОДАЖУ
Код товару: A0100010006
Знято з виробництва/продажу

рубильник перекидний

Комутація ланцюгів в мережах електропостачання, в більшості випадків, проводиться спеціально для цього призначений виріб - перекидний рубильник (перемикач). Це пристрій застосовується для перемикання живлення навантаження на один з двох можливих джерел. За частотою використання вони знаходяться на другому місці після розривних - вимикачів навантаження.

Конструкція та технічні характеристики

Найпростіший електричний комутаційний апарат з ручним приводом. Обладнується ножовими контактами та нерухомими стійками з пружинними гніздами. Рухливі ножі об'єднані між собою і кріпляться на шарнірах до контактних площадок. Залежно від положення важеля управління ножі входять в гнізда однією з двох груп стійок - перекидаються. Такий принцип дії відбитий в назві механізму - рубильник перекидний. Класифікують за кількома особливостями виконання:

  • кількості фіксованих положень
  • кількості полюсів
  • положенням рукоятки
  • підключення ліній
  • наявності додаткових пристроїв

Всі вироби такого типу мають два напрямки для підключення від різних ліній. Спосіб комутації позначається як 1 - 0 - 2. В першому фіксованому положенні підключається одна лінія, наступне - все відключено, в третьому положенні включається інше джерело електроенергії. Обов'язкова надійна фіксація ручки управління в обох положеннях «включено», що забезпечується самою конструкцією контактів. Деякі моделі передбачають утримання рухомого блоку в середньому положенні, запобігаючи мимовільне включення пристрою. Перемикачі можуть мати від одного до чотирьох полюсів, найбільш затребувані - триполюсні. Для відключення/включення ланцюгів під напругою застосовується бічне розташування рукоятки, в попередньо знеструмлених може знаходиться по центру, при цьому передбачається захист рук оператора.

Клеми для приєднання кабелів розташовуються, щодо площини установки, паралельно або перпендикулярно. Варіант орієнтації визначається зручністю підключення та ніяк не впливає на експлуатаційні характеристики.

Дугогасильні камери призначені для переривання електричної дуги, що виникає при комутаціях під навантаженням. Знижують можливість короткого замикання, перешкоджаючи перекиданню дуги на інші фази або корпус рубильника. Конструктивно можуть бути частиною виробу або встановлюватися окремо.

Особливості використання

Перемикачі є обов'язковим елементом в системах резервного електропостачання підприємств, житлових та громадських будівель - будь-яких об'єктів, що використовують електроенергію. Вони забезпечують мінімальний час перемикання між цими лініями, виключаючи аварійні ситуації. Перекидні рубильники монтуються відповідно до загальних правил для розподільних пристроїв - з обмеження доступу, в спеціальних шафах. Робоча значення змінної напруги - до 660 вольт, для постійної - до 440 вольт. Апарати з бічною ручкою, призначені для комутації ланцюгів під напругою, повинні мати дугогасильні камери - рубильник перекидний 400 А (серія ВР), забезпечується ними при виготовленні. При центральному розташуванні важеля, використовуються іскрогасні контакти для розриву дуги і додаткові пружини, які прискорюють роз'єднання. Пристрій з аналогічними характеристиками може бути зібрано з двох звичайних, деякі виробники застосовують таку схему, об'єднуючи в один модуль два вимикача навантаження і змінивши порядок підключення контактів.

Замовити перекидний рубильник можна в нашому інтернет магазині. Ми гарантуємо якість від виробника та розумну ціну на вироби. Менеджери завжди допоможуть у виборі, нададуть інформацію про товари, характеристики і опис. Доставка можлива в будь-яку точку України на відділення перевізника.

Часті питання в категорії Перекидні рубильники
Відгуки
Василь
Василь
21.04.2023
Датчик руху HL484 настінний білий 360град HOROZ 088-001-0005
Датчик руху HL484 настінний білий 360град HOROZ 088-001-0005
Доброго дня, ласкаво прошу подати інструкцію підключення датчика руху. Дякую ..
Анна
Анна
14.04.2023
Лампа для обігріву ИКЗК 250Вт E27
Лампа для обігріву ИКЗК 250Вт E27
Лампа пришла не такой как на картинке. На картинке вся красная а пришла серая с красным, хотя мне нужна была как на картинке!!! ..
Олександр
Олександр
14.04.2023
Лампа для обігріву ИКЗК 250Вт E27
Лампа для обігріву ИКЗК 250Вт E27
Заказ отримав, все добре. Лампа працює і гріє нормально. Дякую..
Ярослав
Ярослав
27.03.2023
Датчик руху ДР-01В настінний  АскоУкрем
Датчик руху ДР-01В настінний АскоУкрем
Підскажіть, чи можна розмістити датчик в один ряд з розетклою та вимикачем під потрійну рамку?..
Новини
02.10.2023
Кредит в Новій Пошті
Кредит в Новій Пошті
Посилка кредит в Новій Пошті - нова зручна послуга, яка дозволяє оплачувати посилки частинами протяго року. Що потрібно для користання послугою.....
26.09.2023
Як вибрати лічильники електроенергії
Як вибрати лічильники електроенергії
Перед тим як купити лічильник для квартири, приватного будинку або дачі варто визначити який саме вид цього приладу для підрахунку електроенергії вам підійде. Рекомендуємо, найкраще, звернутися до професіоналів. Вони допоможуть зробити правильний вибір, в..
31.07.2023
Рекомендації по вибору ізольованих гільз і наконечників та їх опресовуванню
Рекомендації по вибору ізольованих гільз і наконечників та їх опресовуванню
Як правильно вибрати наконечник для кабелю або проводу, основні поради як і чим обтиснути кабельні наконечники...
Нові відео на каналі RES.ua

Интернет-склад электрики RES

169 відео 215.4 тис. переглядів 508 підписників
Підписатися