0грн
Зробити замовленняЩит електричний металевий - являє собою пристрій, що містить пристрої для ліній навантажень, вимірювання та обліку загальної електроенергії, в яке також може включатися і інша автоматика. Головний кабель йде, як правило від головного розподільчого щита, а вже всередині самого розподільчого пристрою електроенергія розподіляється по відхідним лініям, кожна з яких має своє призначення.
Зазвичай встановлюються ввідні розподільні пристрої в житлові будинки, а також адміністративні будівлі. Місцем установки ввідного пристрою зазвичай є або підвал, або спеціально відведена кімната. Головна функція щита не тільки розподіл енергії, але й правильне споживання електрики.
Схожі своєю будовою на електричні шафи, але відрізняються тим, що на відміну від шаф можуть мати як рубильники, так і автомати. Щит металевий, як правило обов'язковий для установки в багатоповерхових будинках (характерна наявність на кожному поверсі).
На першому етапі електрика подається на спеціальні клеми, які абсолютно справні, і не пошкоджені. Тут сила струму досить висока - дорівнює споживанню практично всього будинку. Від клем відходять дроти, до яких прикріплюють автоматичний захист - на основі металевих пластин. Для таких цілей використовується ящик металевий електричний, який забезпечує надійність та безпеку всієї системи.
У разі перенавантаження пластина відходить від клеми і струм не подається на неї. Зараз роблять більш сучасні щити, які можуть розпізнати перенавантаження чи витік струму відразу, і автоматично припинити подачу електроенергії на дану ділянку.
Можна розвести кабелі по розеткам та вимикачам і без нього, використовуючи одні тільки розподільні коробки. Але і тут не обійдеться без недоліків.
- Під час заміни розеток напруга відключається в квартирі повністю.
- При короткому замиканні, місце самого замикання знайти відразу дуже складно. Жоден прилад працювати не зможе, поки місце витоку не буде локалізовано.
- Місце дефекту в мережі, що викликало відключення захисного пристрою, локалізується швидше, через те, що групові лінії захищені персональними автоматичними вимикачами та ПЗВ.
- Підключення деяких приладів (пральні машини, котли, електроплити, духові шафи) виконуються через персональні захисні пристрої, для установки яких потрібно більше місця.
Види щитів
Монтажні щити - схожі своєю будовою на розподільні щити. Але відрізняються тим що мають в собі вбудовану монтажну панель, яка дозволяє управляти конкретними ділянками енерголіній.
Щит освітлення - зазвичай використовуються в офісах, торгових центрах, а також в адміністративних будівлях. Захищають всі лінії від перенавантажень.
Також є поверхові щити - або іншими словами укомплектовані ящики. Відрізняються від попередніх своєю будовою - мають поверхи. Кожен поверх розділяється на відсіки, які відповідають за ту чи іншу лінію електричної напруги.
Ящик обліку електроенергії - стандартний щит, який призначений для обліку електроенергії і правильного розподілу на електролінії для уникнення перенавантажень мереж або коротких замикань. Такі ящики можуть бути встановлені де завгодно, але обов'язково повинні уникати контакту з вологою або водою.
Щит електричний металевий: типи монтажу
Їх існує два - це зовнішній та внутрішній. Перший - як правило щит встановлюється на вулиці. Для даного виду установки краще вибирати ящик з металевим корпусом. Його можна кріпити на будь-якій основі, вони міцніші і витриваліші, адаптовані до вуличних умов.
Другий вид монтажу - внутрішній. Полягає в тому, що щит можна кріпити до гіпсокартону, бетонних та дерев'яних поверхонь. Єдиний мінус - кріпити потрібно обов'язково на стіні. Дуже добре підходить для будинків.
Найкращим та оптимальним варіантом стане щит металевий ip65 - його корпус складається з двох шарів металу, товщина складає до 2 мм.
Ящики, шафи можуть бути і металевими, і пластиковими. Мають відповідні матеріали виготовлення: метал або пластик. Усередині корпусу розташовується вся апаратура (начинка щитка): лічильники, датчики, рубильники, кабелі та комутатор. Рекомендується вибирати металевий, оскільки він є більш надійним та стійким. Також його оболонка є більш герметичною та не пропускає вологу.
Щит розподільчий металевий, на що потрібно звертати увагу при виборі
- З чого він зроблений? Якщо вам потрібен щит для зовнішнього монтажу - обов'язково брати металевий. А для внутрішнього монтажу підійде як металевий щит, так і пластиковий.
- Кількість модулів: електролічильник повинен мати від 6 до 8, трифазний ПЗВ має до 5 модулів, однофазне ПЗВ тільки 3, однополюсні автомати мають один єдиний, двополюсні тільки пару, трифазний автоматичний вимикач - 3. Щити складніше можуть поміщати в собі до 40 і більше модулів. Все залежить від пристрою.
- Якщо потрібен щиток для великого будинку - краще брати укомплектований, за рахунок своєї поверхової структури він поміщає в себе більше пристроїв. За скільки в один відсік може міститися більше пристроїв.
- Обов'язково потрібно врахувати напруга на вводі - від 220 до 360 Вольт.
- Виробник: найкраще брати щити АВВ, IEK, Viko, Makel, Schneider Electric, Legrand.
Вибрати ящик металевий електричний можна в нашому інтернет-складі RES.UA. Ми пропонуємо широкий асортимент - понад 200 найменувань представлено у нас в каталозі. Працюємо безпосередньо з виробниками та готові запропонувати оптимальну ціну. Залишилися питання - зв'яжіться з нашими менеджерами онлайн через чат, або за телефонами, які вказані на сайті. Вони допоможуть вирішити всі, що цікавлять вас, питання і допоможуть у виборі.
-
Хіти продажу категорії Металевий щит в 2024 році
-
Які є найдешевші Металевий щит щоб купити в Україні
-
Ціна товарів в категорії Металевий щит