0
0
0
Каталог товарів

Переваги використання реле напруги в будинку

 1. Что такое реле напряжения
 2. Виды реле напряжения
 3. Преимущества использования реле напряжения

Через перепади і нестабільність напруги в будинку можуть постраждати багато електроприладів які не мало коштують. Щоб знизити ризик поломки побутової техніки та іншого обладнання, необхідно встановити реле напруги в ланцюзі навантажень.


Що таке реле напруги

Реле контролю напруги - це пристрій, який поєднує в собі дві основні частини - контролер величини напруги та вимикач навантаження. Реле захисту від напруги відключає електроживлення побутових приладів, якщо відбулося різка зміна величини параметра.

Встановити в будинку реле-регулятор напруги необхідно по ряду причин:

 • Можливий обрив живильної ЛЕП або якщо дроти фази потрапили на нульовий провід. Все це може привести до того, що в мережі величина лінійної напруги буде вже не 220, а 380.
 • Обрив нейтралі. Явище небезпечно тим, що навантаження між фазними лініями стає нерівномірною. Так, наприклад, одна з них стає пасивною (без напруги), інша навпаки більш навантаженої з величиною напруги - 380В.
 • Якщо ваш будинок розташований далеко від трансформаторної підстанції (будки), то напруга в процесі розподілу, здатне знизитися до критичного рівня.
 • Перевантаження однієї з фазових ліній електроприладом. У цей момент відбувається перекос напруги в трифазній системі. І в результаті, на іншій лінії виходить недолік напруги.

Можна зробити висновок про те, що такий вид захисного реле необхідний в тих випадках, коли потрібен захист від обриву нульового проводу, прекоси фазної системи та від непередбаченого стрибка величини напруги.


Види реле напруги

 1. Реле напруги в розетку. Пристрій являє собою корпус з приробленої до нього вилкою і вставляється у звичайну побутову розетку. Прилад захищає споживача енергії, підключеного до нього. Аналіз величини напруги здійснюється за допомогою мікроконтролера, а його відключення - електромагнітним реле. Оснащений функцією регулювання інтервалу величин і ручним відключенням живлення.
 2. Реле контролю напруги в формі подовжувача. Аналогічно типу вище. Єдина відмінність між ними - наявність декількох розеток і подовжувального шнура.
 3. Реле, яке встановлюється в електророзподільний щит на рейку DIN-типу.


Більш функціональним пристроєм, являється виконання на DIN-рейку. Він захищає від перепадів непоодинокі електроелементи, а повністю квартиру. Має кілька режимів роботи, додаткові налаштування та опції. Не так давно стали виробляти реле контролю напруги з реєстратором. Завдяки додатковій опції можна фіксувати показання, та зберігати інформацію на карту пам'яті. 


У чому переваги використання захисного реле напруги

 • Його можна встановити як всередині будівлі, так і зовні. Витримує значні перепади температури від -25 до +45 ° С.
 • Установка пристрою не вимагає особливих електромонтерскіх навичок, його можна встановити самостійно при наявності базових знань електромонтажу.
 • Велика кількість модифікацій, разноообразіе моделей і виробників дозволяє покупцеві підібрати прилад за індивідуальними параметрами і необхідної цінової категорії.
 • Якісно захищає дороге устаткування.
 • Усуває з ланцюга пошкоджені ділянки, підвищуючи надійність захисту електричних приладів.


Купити реле напруги можна у нас в RES.UA. В асортименті доступні виконання у розетку для одного споживача та на DIN-рейку у щиток для групи споживачів. Усі товари мають сертифікати відповідності та гарантію до 5 років. При виникненні питань та для додаткової інформації зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами або в онлайн режимі - у чаті.

Коментарі