0
0
0
Каталог товарів

Стабілізатори напруги Промавтоматика Вінниця

Стабілізаторами напруги називають пристрої, що допомагають регулювати (нормалізувати) напругу. Пристрій автоматично підтримує рівень живлення на позначці 220 або 380 Вольт, залежно від типу мережі. Один з найкращих виробників стабілізаторів в Україні – Промавтоматика. Серед продукції виробника можна знайти 2 основних типи: симісторний стабілізатор або релейний стабілізатор напруги.


Симісторні та релейні стабілізатори напруги

Обидва типи стабілізаторів підходять для регулювання напруги мережі живлення. Основна відмінність полягає в способі комутації ступней: якщо в процесі задіяні електромагнітні реле, такий пристрій називатиметься релейним. Якщо у виріб вбудовані напівпровідникові ключі, такий стабілізатор симісторний.

Щоб вибрати оптимальний тип стализатора, можна порівняти головні критерії оцінки виробів:

  • Термін служби. Реле працюють за принципами рухомої намагніченої конструкції. Рухливість впливає на довговічність конструкції через можливість швидкого зносу, а також утворення нагару. Ресурс реле обмежений, на відміну напівпровідникових ключів: при оптимальному напрузі вони рідко виходять із ладу.
  • Наявність шуму. Через наявність рухомого механізму реле можуть видавати приглушені звуки. У пристрої провідників не використовуються шумні системи.
  • Швидкість дії. Електронні стабілізатори реагують на напругу практично миттєво, витрачаючи час тільки аналіз інформації. Для роботи реле необхідно переміщати якір, середня швидкість якого досягає десяти позицій на секунду. Це в п'ять разів більше, ніж для активації електронних стабілізаторів, проте тимчасові витрати обох пристроїв мінімальні порівняно з аналогами (наприклад, електромеханічними стабілізаторами).
  • Вартість. Через вагомі переваги симістори коштують дорожче, ніж релейні ключі. Особливо помітна різниця при виборі стабілізаторів високої напруги.


Переваги стабілізаторів СТАБ Промавтоматика

Стабілізатори Промавтоматика займають провідне місце на ринку України завдяки наступним перевагам:

  • Висока якість виробів.
  • Наявність гарантії до 5 років на кожну модель виробника.
  • Повна відповідність встановленим вимогам якості, що підтверджують відповідні документи.
  • Підвищений термін служби (порівняно з аналогами).

Виходячи з цього, стабілізатори Промавтоматика мають великий попит у фахівців, що залишають позитивні відгуки про вироби.


Де вигідно купити стабілізатори Промавтоматика в Україні

Вибрати стабілізатор напруги для дому чи офісу та зробити покупку можна у нас в Res.ua. Ми є офіційним представником виробника, що надає стабілізатори Промавтоматика за доступними цінами без переплат. Вся продукція мають мітку оригінальності та виробляються на заводі компанії. Одиниця товару складається з повного комплекту виробів із паспортом та гарантійним талоном.

Купуючи стабілізатори в res, клієнт може заощадити як на роздрібних, так і на оптових покупках. Для оптових та постійних клієнтів оформляється спеціальна, найбільш вигідна цінова пропозиція.

Часті питання в категорії Стабілізатори напруги Промавтоматика Вінниця
Відгуки
Михайло
Михайло
20.04.2022
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Здравствуйте а вы волонтёрством не занимаетесь нужно в Харьков хотя бы один это для ЗСУ ФОТО ВИДЕО ОТЧЁТ ПРЕДОСТАВИМ 0680144224..
 Ніжнік Сергій Валерійович
 Ніжнік Сергій Валерійович
18.02.2022
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Все чудово,дякую..
 Андрощук Сергій
 Андрощук Сергій
07.02.2022
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Вважаю, що такі світильники від BIOM по ціні / якості зараз одні з кращих варіантів. У мене вдома працює вже другий рік. В батьків і друзів теж такі працюють добре..
Таня Сигаєва
Таня Сигаєва
14.01.2022
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Яскраві лампочки, при перепаді напруги не мигають,що є великим плюсом!..