0
0
0
Каталог товарів

Реєстратори напруги

(0)
(1)
ТОП ПРОДАЖУ
(0)
ТОП ПРОДАЖУ

Проблема з перепадами напруги в будинках старого типу на сьогодні є актуальною і залишатиметься актуальною в найближчі декілька років. Таких будинків в Україні є досить багато, застаріла проводка не завжди можуть гарантувати коректну роботу сучасного електрообладнання.

Одним із методів захисту частих коливань у мережі є встановлення стабілізатора. Для правильного вибору такого приладу рекомендується зафіксувати показання. Саме цим займається реєстратор напруги.

Його основне призначення фіксувати показники напруги, їх максимальне та мінімальне значення, протягом визначеного відрізку часу (година, день, місяць, рік).

Безсумнівною перевагою такого обладнання є те, що воно дає можливість зберегти всю інформацію про зміни та коливання, та представити її у форматі графіку.

 

Різновиди реєстраторів з флеш накопичувачем

black boxЗалежно від типу мережі, реєстратори бувають:

 • однофазні;
 • трифазні.

Залежно від виконання, реєстратор може бути:

 • В розетку. В квартирі, будинку, офісі або в іншому типі приміщення напруга повинна бути однаковою в усіх розетках. Може бути незначне відхилення, але це не є критично. Загалом, щоб скласти загальну картину подачі напруги у приміщенні, достатньо вставити пристрій у будь-яку розетку.
 • На DIN-рейку для всановлення у щитку. Такі пристрої мають не тільки функцію реєстратора, але і захисного реле. У виробі встановлюються допустимі показники (максимальний і мінімальний), при виході за межі, реле-реєстратор автоматично вимикає подачу енергії.

 

Кому потрібен реєстратор напруги, сфери застосування

Цей пристрій рекомендується використовувати якщо:

 1. Є часті поломки побутових електроприладів або їх некоректна робота;
 2. Є потреба захисту дорогої техніки (кондиціонер, пральна машинка, холодильник і т. д.)
 3. Освітлення працює некоректно (мерехтять лампи, часті вимикання);
 4. Ви живете у приватному секторі, а у сусідів капітальний ремонт або будівництво;
 5. У Вас будівля радянського типу із застарілою проводкою;
 6. Для перевірки стабільності напруги в приміщенні, яке планується взяти в оренду офісу або виробництва;
 7. Для правильного вибору стабілізатора.

реле та реєстраторЯкщо це тип на DIN-рейку (реле захисту + реєстратор), прилад підійде для встановлення в розподільчий щиток в квартирах, приватних будинках, офісах, комерційних, промислових будівель та підприємствах, які споживають значний обсяг електроенергії та мають дороге обладнання.

Тип з виконанням у розетку Black Box більше підійде фахівцям з енергоаудиту, фахівцям з монтажу енергообладнання, так як цей пристрій мобільний та може використовуватись на різних об’єктах.

 

Принцип роботи

У комплект таких приладів входить коробка, інструкція, флеш накопичувач з обсягом пам’яті 8 Гб, програмне забезпечення та USB-адаптер. У приладі вбудований годинник та календар, живиться він від невеликої батарейки, яка прослужить більше 5 років.

Для початку роботи, потрібно під’єднати прилад в мережу. Як тільки прилад підключився, щосекунди відбувається запис показників, які зберігаються на карту пам’яті. Через деякий проміжок часу можна вийняти флешку з приладу та за допомогою адаптера підключити до комп’ютера.

На флеш накопичувачі записані показники у вигляді графіків, переглянути їх можна за допомогою спеціальної програми. Цю програму потрібно встановити, відкривши файл встановлення (підходить як для Windows та Mac OS).

графік з даних раєстратораПісля встановлення можна переглядати всі показники, максимальне і мінімальне значення, інформацію можна зберегти у вигляді зображення, або роздрукувати.

 

Переваги використання реєстраторів

Маючи дані про якість напруги, можна грамотно підібрати надійний стабілізатор з урахуванням специфічних особливостей саме вашого приміщення. Адже для цього потрібно точно знати характер змін показника.

Також пристрій виявиться дуже корисним при виникненні аварійних ситуацій на лінії, наслідком яких став вихід з ладу побутової або офісної техніки. Зафіксовані дані про критичні перепади можуть стати підставою для вимог до енергопостачальників про відшкодування матеріальних збитків.

Процес використання та знімання показників з реєстратора Black Box не вимагає спеціальних знань і навичок.

 

Де купити реєстратори напруги

Інтернет магазин електрики RES.UA являється авторизованим дилером виробника Промавтоматика Вінниця, та пропонує оригінальні реєстратори з сертифікатами відповідності та документами. Купуючи такий виріб, ви отримаєте якісний продукт з унікальним програмним забезпеченням та офіційною гарантією 5 років. Доставка товару відбувається через перевізників по всій Україні. Можливі спеціальні цінові пропозиції для постійних клієнтів та гуртових (оптових) покупців.

Відгуки
Макар
Макар
07.02.2021
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Замінив старий вимикач на цей сенсорний. Виглядає круто. ..
Максим
Максим
14.01.2021
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Приєднуюсь до попередніх коментаторів. Реле дуже класне. Обслуговування на цьому сайті чудове. Дякуємо..
Валентин
Валентин
13.01.2021
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Поставив у дворі такий світильник, зжвичайно під навісом. Більше року працює нормально. Брав нещодавно ще два таких, отримав знижку. Хочу подякувати!..
Ярік
Ярік
11.01.2021
Кабель ВВГ 5х6
Кабель ВВГ 5х6
Ізоляція дуже легко зачищається, гнучкий провід. Ціна приємна. Все підібрали класно. Менеджери дуже компетентні)))..
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX
BLACK BOX - Незамінний прилад для обліку і моніторингу параметрів мережі
Детальніше
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX