0
0
0
Каталог товарів

ПЗВ

Захист побутової техніки, електроніки, а й в цілому домашньої електромережі сьогодні є дуже важливим завданням. У мережі виникають різні перевантаження, витоки та короткі замикання. Все це пов'язано з постійним зростанням кількості техніки у населення, і як наслідок, навантажень на електромережу. ПЗВ або по-іншому пристрій захисного відключення це прилад, який спрацьовує в разі, якщо в мережі, яку воно захищає, струми в фазному і нульовому проводах неоднакові, тобто з'являється струм витоку. Небезпека цього явища очевидна, оскільки існує висока ймовірність ураження власника електричним струмом.

 

ПЗВ серії Easy 9 - особливості та сфери використання

Серед великої кількості подібних пристроїв на ринку від різних виробників, пзв Schneider зарекомендувало себе з найкращого боку за багатьма параметрами. Перш за все, дана продукція характеризується універсальністю та високою надійністю.

пзв тестування

Устаткування серії Easy9 створено відповідно до промислових стандартів МЕК і EN, що дозволяє їх експлуатувати в промислових і побутових умовах. Лінійка пзв schneider electric включає різні вироби, розраховані на різні умови експлуатації.

Плюси використання ПЗВ торгової марки Шнайдер Електрик

Серед переваг schneider пзв слід виділити:

  • Висока якість;
  • Надійність;
  • Довговічність;
  • Прийнятна вартість на відміну від конкурентів аналогічної якості.

ПЗВ виявиться ідеальним рішенням у разі, якщо є необхідність в захисті від пошкоджень цілої лінії, яка включає кілька розеток, світильників та інших приладів. Також слід мати на увазі, що диференційний захист в вигляді пзв спрацює у випадках, витівок дитини у вигляді засування металевих предметів в розетку, в процесі ремонту у ванній при випадковому пошкодженні ізоляції кабелю, при заміні вимикача з включеною напругою.

 

Де найкраще купувати ПЗВ в Україні

Серед різних варіантів на ринку schneider electric пзв найкраще купити в інтернет-магазині електрики RES.UA - офіційного дистриб'ютора в Україні. Тільки так ви зможете бути абсолютно впевнені у високій якості виробів і безпеки електромережі. Вся продукція, представлена на сайті сертифікована і повністю відповідає встановленим правилам безпеки. Крім того, вона має найбільшу прийнятну вартість на ринку для виробів подібного класу.

Відгуки
Гость
Гость
26.09.2022
Титанове свердло по металу DeWALT DT50001 Titanium impact HSS-Tin 3,2х67/29мм
Титанове свердло по металу DeWALT DT50001 Titanium impact HSS-Tin 3,2х67/29мм
Благодарю, товар просто супер) ..
Машков Михаил
Машков Михаил
16.09.2022
Резервний генератор KS 3000, Könner&Söhnen 3кВт
Резервний генератор KS 3000, Könner&Söhnen 3кВт
Генератор є в наявності і яка ціна на сьогоднішній день ..
андрій
андрій
23.07.2022
Пробка автоматична ПАР-25 Утос
Пробка автоматична ПАР-25 Утос
доброго дня скажіть будь ласка що робити коли пробки нагріваються та димлять? ..
Евгений
Евгений
20.07.2022
Реле напруги РН-104, Новатек-Електро
Реле напруги РН-104, Новатек-Електро
у вас вся родукция отличного качества..