Каталог товарів
Вам передзвонити?

BanderaPower 2.0 на 180 000 мАг - нова версія блоку автономного освітлення з швидкою зарядкою

 1. Для чого використовується Bandera Power?
 2. Комплектація та основні параметри нової версії BanderaPower
 3. Відеоогляд блоку автономного освітлення BP 2.0

З перших днів війни українська компанія ТОВ «Промавтоматика Вінниця» допомагає українцям які залишаються на батьківщині, а також біженцям. Команда розробників створила блок освітлення із швидкою зарядкою BanderaPower. Нагадаємо – перші 20 вироблених приладів Промавтоматика передала для наших захисників – безкоштовно. Далі прилад відпускається по собівартості.

Нещодавно компанія анонсувала нову, більш функціональну версію пристрою автономного освітлення із швидкою багатоканальною зарядкою – BanderaPower 2.0, або BP 2.0.

Нова версія має суттєві покращення, та вже користується великим попитом по всій Україні.

BP 2.0, як і перша версія - може використовуватися як аварійне джерело живлення в місцях, де немає можливості підключення до електромережі.


Для чого використовується Bandera Power

У теперішніх реаліях пристрій стане в нагоді нашим захисникам для підзарядки:

 • Смартфонів (для зв’язку близькими, з сім’єю);
 • Планшетів (наприклад, для планування на мапах);
 • Тепловізерів (для ведення нічного бою);
 • Рації (для комунікації всередині бойової групи, для зв’язку з командою); /li>
 • Ноутбуки і т. д.

Головна відмінність від версії 1.0 – зменшена вага та габаритні розміри, завдяки цьому, BP 2.0 легко транспортується в руках або на плечі.


Комплектація та основні параметри нової версії BanderaPower

 • Розетка 220V для підключення електричних пристроїв з потужністю не більше 150W. Даний параметр спеціально обмежили на 150W, так як при більшій потужності потрібно робити примусове охолодження, корпус робити відкритим, а це порушить герметичність. Такої потужності достатньо для зарядки рацій та іншої малопотужної техніки;
 • 1 роз'єм прикурювача 12V 10A;
 • 4 роз’єми USB Quick Charge – для швидкої підзарядки;
 • 6 роз’ємів різних типів: 2 microUSB, 2 Type C, 2 Lightning;
 • Вологостійкий LED світильник на 9W та з довжиною шнура 3 м.

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Розетка 220V з максимальною потужністю 150W

Така розетка розрахована на підключення до малопотужних приладів до 150W перед підключенням обов'язково перевірте потужність приладу, що підключається.

Прилад оснащений Li-ion акумуляторами типорозмір: 18650, у кількості 60 шт. Струмовіддача 20А або 30А, ємність 3 000 mAh, або 3 200 mAh. Акумулятори зібрані в збірку на загальну напругу 12В.

Ємність приладу 60А/год при 12В, або 180000мА/год. при 3,7В. Ємність вказана на 3.7В з міркувань того, що більшість людей оперує відносними поняттями ємності, це відносне поняття порівнюється з ємністю побутових PowerBank, які вказують ємність на 3.7В.

В бічному кармані сумки є провід для заряду акумулятора від звичайної розетки змінного струму 220V, час заряду приблизно 6-7 годин.

В даній версії можливості заряду від сонячної панелі немає, так як у першу чергу блок призначений для військових, а панель має великі габарити і не практична, такі рішення використовують для рибалки чи виїздів на природу. У майбутніх версіях може з’явитися роз’єм для підключення зовнішньої панелі.

Кількість пристроїв одночасної зарядки – 4. У першій версії можна було заряджати 9 пристроїв одночасно, але час зарядки значно більший, так як порти попередньої версії не підтримують функцію Quick Charge. У разі потреби за допомогою спеціальних USB хабів можна збільшити кількість, але підключені пристрої будуть заряджатися значно довше.

Світлодіодний світильник має крючок на своєму корпусі, його можна підвішувати у зручному місці. Потужність 9W, можливості регулювання потужності немає, так як світильник підключається до стандартної автомобільної розетки 12В, а на самому світильнику це зробити проблематично.

BP 2.0 має компактні розміри 330х230х150 та зменшену вагу до 7 кг.

На верхній панелі також є перемикач ввімкнення/вимикання (кнопка комутує лінію 12В, при струмі 15А), індикатор який відображає стан акумулятора, а також порти для підключення пристроїв.

Сам пристрій виглядає як сумка із щільної тканини кольору хакі. Оснащена міцним ременем, який можна регулювати. Переносити прилад можна в руці, або на плечі.


Відеоогляд блоку автономного освітлення BP 2.0

Коментарі
Схожі статті
17.03.2022
BanderaPower 1.0 блок автономного освітлення з швидкою зарядкою
BanderaPower 1.0 блок автономного освітлення з швидкою зарядкою
З першого дня війни в Україні вінницька компанія ТОВ «Промавтоматика Вінниця» виробляє не тільки світильники та мікропроцесорну продукцію, але і пристрої – автономного освітлення із багатофункціональною швидкою зарядкою.....
03.06.2022
BanderaPower 2.1 із сонячною панеллю - блок швидкої зарядки
BanderaPower 2.1 із сонячною панеллю - блок швидкої зарядки
Нещодавно компанія Промавтоматика Вінниця презентувала нову версію BanderaPower. Головна особливість новинки - додатковий модуль Bandera Solar та....