Каталог товарів
Вам передзвонити?

Як захистити свій дім на час відпустки за допомогою електричних таймерів

  1. Таймери в розетку для імітації присутності
  2. Як налаштувати добові таймери в розетку (відео)
  3. Налаштування електронних тижневих таймерів (відео)
  4. Де вигідно купити електричні таймери

таймери Відправляючись у відпустку, кожну людину хвилює безпека у домі. Ніхто не хоче, щоб в його житло пробралися грабіжники. Для спокійного відпочинку без зайвих негативних думок, необхідно заздалегідь подбати про це. Ми розповімо вам, як убезпечити квартиру від злодіїв на час відпустки, використовуючи бюджетні «Розумні прилади».

Одним з найпоширеніших способів захисту квартири або дому під час відпустки – створення ефекту присутності. Грабіжники, які спостерігають за житлом, будуть думати, що в оселі є люди.

Для цього можна використовувати спеціальні таймери в розетку, які програмуються на включення та виключення на визначений час. Ці прилади мають невисоку ціну, легко налаштовуються. Вони допоможуть автоматизувати роботу електроприладів. Є таймери двох типів – добові (виконують задані програми у межах однієї доби) та тижневі (є можливість встановлювати різні програми протягом 7 днів).
 

Добові таймери

Найпростіший варіант – механічний прилад в розетку, який працює у межах однієї доби. У такому таймері можна задати 48 програм включення і виключення електроприладу з мінімальним інтервалом 15 хвилин.

Розглянемо його для прикладу управління освітленням. Для ефекту присутності достатньо вставити освітлювальний прилад (наприклад настільний світильник із led лампою або торшер) у таймер, а сам таймер у розетку. На циферблаті встановити автоматичне включення та виключення протягом доби на певний час. Наприклад включити лампу від 19:15 до 19:50, знову включити в 20:30 на одну годину і т. д.

Всі добові таймери мають майже однакове налаштування. Докладну інструкцію по програмуванню такого приладу можна побачити у відео:

  

Ціна добових таймерів – від 118 грн в залежності від моделі та виробника.
 

Електронні тижневі таймери

Тижневий таймер дозволяє встановлювати більше програм (до 10 раз в день протягом 7 днів), з інтервалом від 1 секунди. У деяких моделей є функція RANDOM яка вмикає та вимикає живлення у випадковому порядку у певному проміжку часу. Налаштувати такий тип таймерів складніше ніж добові, саме тому в нашому магазині додані відеоінструкції щодо налаштування, та демонстрації роботи.

  

Ціна тижневих таймерів – від 262 грн в залежності від моделі та виробника.

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Таймери можна застосовувати не тільки з освітленням, але і зі звуковими приладами (радіоприймачі або аудіо колонки, які живляться від 220В). Наприклад, приєднати радіо до таймера і задати програму на включення в «рандомному» порядку. При несподіваній появі звуків злодій може розгубитися і втекти.

Звісно це далеко не єдині методи захисту, але сподіваємося, вони стануть Вам в нагоді, допоможуть провести відпустку тільки з приємними враженнями, та зрадіти поверненню в захищений будинок. А якщо у Вас виникнули додаткові питання у купівлі або виборі таймерів – наші менеджери завжди раді відповісти на них, та допомогти у виборі.

Коментарі
Схожі статті
21.01.2020
Таймер Feron TM22, налаштування програм (відео), інструкція з експлуатації
Таймер Feron TM22, налаштування програм (відео), інструкція з експлуатації
Таймер Feron TM22 інструкція з експлуатації, налаштування програм - відео на YouTube-каналі. Розпакування, детальний огляд і інструкція (в відео)..
31.07.2023
SUL-181h АскоУкрем - таймер електронно-механічний - огляд, інструкція, підключення
SUL-181h АскоУкрем - таймер електронно-механічний - огляд, інструкція, підключення
У багатьох випадках є необхідність періодичного включення і відключення устаткування. Для цих цілей застосовуються різні пристрої. Один з них - електронно-механічний таймер...
31.07.2023
Таймер lemanso електронний lm677 (LM6345) - інструкція
Таймер lemanso електронний lm677 (LM6345) - інструкція
LM6345 Lemanso - таймер тижневий, необхідний для управління роботою побутової техніки за заданим графіком. Розглянемо покрокову інструкцію з налаштування та експлуатації тижневого таймера...