Каталог товарів
Вам передзвонити?

Багатотарифні лічильники, як спосіб економії електроенергії (актуальні дані на 2021р)

  1. Переваги використання багатотарифних лічильників
  2. Актуальні тарифи на електроенергію в Україні
  3. Де вигідно купити багатотарифний лічильник

Сьогоднішні реалії з постійним підвищенням тарифів на електроенергію змушують шукати легальний спосіб економії. Станом на 1 жовтня 2021 року тариф за 100кВ – становить 144 грн, а за обсяг, спожитий більше норми (за весь обсяг споживання) – 168 грн.

Одним з вигідних рішень на сьогодні є багатотарифні лічильники електроенергії, які дозволяють використовувати електрику в нічний час за ціною в 2 рази нижче стандартної. На даний момент такі прилади використовують багато мешканців приватного сектора та багатоквартирних будинків. Але питання про те, кому ж дійсно вигідно встановлювати такий електроприлад, залишається відкритим.


Чому вигідно встановити такий лічильник

Дія нічного тарифу на території України починається з 23:00 ночі і до 7:00 ранку. У денний час тариф звичайний, а ось вночі платити доведеться в 2 рази менше.


Двозонний тип

Прилад стандартного типу показує всю витрачену електроенергію та демонструє один загальний показник. Саме тому, точно визначити кількість електроенергії витраченої в різний час доби не вийде. Для поділу балансів і встановлюється лічильник електроенергії багатотарифний.

Перевагами такого приладу є:

  • Значна економія для жителів приватних будинків та квартир, які обладнані великою кількістю електроприладів для обігріву приміщень;
  • При наявності бойлера для нагріву води, можна включати його вночі, що значно скоротить витрати;
  • Швидко окупається, якщо основний обсяг споживаної електрики приходиться на нічний час;
  • Проста установка, достатньо написати заяву в РЕС, придбати прилад та віднести його на перепрограмування. Після цього, в призначений день прийде фахівець та встановить прилад.

Також є можливість встановити трьохзонний прилад, який передбачає оплату наступним чином: в годину пік оплата вище звичайної на 50%, в напівпік - звичайний тариф, а вночі лише 40% від загальної вартості.


Тризонний тип

Про вартість тарифів детальніше можна подивитися в таблиці (дані взяті з офіційного джерела - КИЇВЕНЕРГО з 1 жовтня 2021 року):


Таблиця тарифів в Україні 2021

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

У квартирах, де подобове споживання електроенергії невелике, а саме, немає електричного опалення, бойлера та електроплити – покупка багатотарифного лічильника нерентабельна.

Де придбати багатотарифний лічильник в Україні

Якщо Ви наважилися замінити стандартний лічильник на багатотарифний та плануєте покупку, варто вивчити два можливих варіанти придбання пристрою. Перший - купівля безпосередньо в РЕС, де фахівці самі програмують техніку та встановлюють її. І другий варіант – покупка в інтернет-магазині електрообладнання. Головною перевагою другого варіанту вважається більш низька вартість приладу. Вибираючи лічильник багатотарифний в магазині потрібно точно знати його параметри, щоб не довелося міняти товар.

На складі-магазині res.ua запропоновано велику різноманітність багатотарифних лічильників, які підійдуть за параметрами в будь-яку квартиру або приватний будинок. RES.ua є офіційним дистриб'ютором всіх представлених електроприладів. Кожен із запропонованих лічильників має сертифікат відповідності та гарантію від виробника. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть вибрати кращий товар, основуючись на перевагах та зазначених параметрах. Отримати електроприлад можна безпосередньо на головному складі у Вінниці або замовити товар із швидкою доставкою.

Коментарі
Схожі статті
26.09.2023
Як вибрати лічильники електроенергії
Як вибрати лічильники електроенергії
Перед тим як купити лічильник для квартири, приватного будинку або дачі варто визначити який саме вид цього приладу для підрахунку електроенергії вам підійде. Рекомендуємо, найкраще, звернутися до професіоналів. Вони допоможуть зробити правильний виб..