Каталог товарів
Вам передзвонити?

Розетка-таймер Feron TM-644 WiFi – інструкція, відео налаштування та демонстрація роботи

 1. Переваги використання TM-644 Feron
 2. Основні параметри та вимоги для підключення
 3. Як підключити смарт розетку TM-644 Feron
 4. Відеоогляд демонстрація роботи розумної розетки
 5. Де купити розетку-таймер WIFI

wifi розетка-таймер TM644З кожним роком, попит на «Розумні» пристрої стрімко зростає. І це виправдано: за допомогою SMART-приладів можна легко керувати освітленням, налаштовувати роботу дрібної та крупної побутової техніки, програмувати розклад включення та виключення на заданий час.

У виробника Feron в 2020 році з'явилася в продажу WIFI Розетка-таймер моделі TM-644 з можливістю управління зі смартфона та навіть управління голосом. Про неї і розповімо докладніше.

Сучасна Smart розетка з функцією таймера - дозволить заощадити не тільки Ваш особистий час, а й витрати на споживання електроенергії. Підключені до wifi розетки прилади будуть працювати тільки тоді, коли це потрібно, а керування може здійснюватися на будь-якій відстані через інтернет, за допомогою смартфона.

Розетка із заземленням, досить компактна (56х56х86 мм) - не займає багато місця. Має якісні матеріали - корпус білого кольору виконаний з пластика ABS. На приладі можна побачити всього одну кнопку, яка підсвічується синім або червоним світлом у залежності від встановленого режиму.
 

Що корисного у TM-644 Feron

Така розетка-таймер має ряд переваг:

 • Управління через інтернет на будь-якій відстані;
 • Зміна налаштувань в режимі on-line;
 • Голосове управління (за допомогою колонки Google Home, Amazon Alexa та інші).
 • Просте інтуїтивне підключення;
 • Можливість управляти кліматом в будинку (розетку можна підключити до обігрівача, котла, бойлера, кондиціонера);
 • Імітація присутності (є можливість налаштувати смарт-розетку на включення і виключення освітлювальних приладів в певний час, коли вас немає вдома, це відлякає потенційних грабіжників);
 • Управління декількома приладами через один смартфон (якщо розетки 2 і більше, всі дані по ним зберігаються в одному додатку).

Основні параметри та вимоги для підключення

tm644 smartTM-644 працює від стандартної мережі в діапазоні 100-240V/50Гц. Максимальний струм навантаження - 16А, а потужність - не більше 3500 Вт.

Розетка працює в парі зі смартфоном через додаток Smart Living - Smart Life. Телефон та роутер WIFI повинні відповідати наступним вимогам:

 1. Операційна система - Android 4.1 і вище, IOS 8 і вище;
 2. Тип бездротової передачі 2,4GHz (1T1R - 1 канал прийому / передачі);
 3. Протокол WIFI - IEEE 802.11b/g/n;
 4. Управління через 2G, 3G, 4G - можливе після першого під’єднання приладу в додатку на смартфоні в одній мережі WIFI.

У комплектацію входить сам таймер-розетка, коробка та інструкція-гарантійний талон.
 

Як підключити смарт розетку TM-644 Feron

Для прив'язки розетки-таймера до смартфону, потрібно завантажити додаток Smart Life - Smart Living. Воно безкоштовне і доступно для Android через Google Play і для IPhone IOS через App Store.

 1. Запускаємо додаток Smart Life - вперше відкриваючи його, на екрані з'явиться форма реєстрації нового аккаунта. Потрібно ввести адресу електронної пошти, на нього прийде код підтвердження. Далі вводимо код підтвердження і пароль. Реєстрація завершена!

add self home


 1. Після входу в обліковий запис у додатку заходимо у розділ «Управління домом», та створюємо свій. Тепер у своєму віртуальному домі можна додавати смарт-пристрої, створювати кімнати, а також додавати нових користувачів, які теж зможуть управляти smart-пристроями.

add self house

 1. Далі – додаємо нашу розетку TM-644 Feron. У розділі «Додати пристрій» з'явиться перелік «розумних» пристроїв. Вибираємо WiFi розетку та переходимо до налаштування;

add smart socket 1. На екрані з'являється форма підключення до WiFi роутера. У ній потрібно вказати назву мережі і ввести пароль, після цього натискаємо кнопку «Далі».
 1. Переходимо безпосередньо до підключення.
 1. У додатку з'являється покрокова інструкція по прив'язці телефону та розетки:

conection


 • Крок 1. Перезавантажте пристрій (потрібно відключити пристрій на 10 с, а потім включити заново);
 • Крок 2. Далі затискаємо кнопку на розетці до тих пір, поки індикатор не стане блимати червоним кольором. Якщо все вірно - в додатку натискаємо кнопку «Підтвердити»;
 • Крок 3. Включається режим «Додавання пристрою» з таймером зворотного відліку. Якщо протягом 2 хв розетки не буде виявлено, повторюємо процедуру знову. (Збої можуть з'являтися від слабкого сигналу WIFI).
Зверніть увагу - розетку TM-644 можна підключити в додатку через пристрій «Розетка WIFI» або «Вимикач WIFI».

Підключення IPhone аналогічно підключенню для Android.

Після успішного підключення в додатку з'явиться кнопка з назвою смарт розетки-таймера.


add socket


На екрані з'явиться 4 кнопки: велика кругла в центрі екрана (відповідає за включення / вимикання) і 3 кнопки внизу екрану.

 1. Перемикання (Switch) - виконує таку ж функцію, що і у великої круглої кнопки;
 2. Таймер (Timer) - дозволяє налаштувати включення або виключення з терміном від 1 хвилини до 23:59 години;
 3. Розклад (Schedule) - в цій функції можна створювати кілька програм по включенню / вимиканню приладу на певний час і день тижня. Кожній міні-програмі можна присвоювати назву. Також є можливість включення повідомлень про спрацювання.

timer and scheldule

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Дана розетка-таймер має похибку по часу +-30 с. Не слід викоритовувати ії там, де потрібні налаштування з більш точними показниками.Підключення, і демонстрація роботи таймера - розетки можна побачити в відео:


 

Де купити розетку-таймер WIFI TM-644 Feron

В інтернет-складі RES.ua її можна придбати за вигідною ціною. Ми працюємо з виробником Feron безпосередньо і готові запропонувати хорошу ціну для покупців, без зайвих націнок. Вся продукція оригінальна і має гарантію від виробника. Замовлення відправляємо по всій Україні через перевізників, середній термін доставки 1-2 дні при наявності на основному складі. Для допомоги у виборі або додаткової консультації Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону, вайберу, електронній пошті або через онлайн-чат.

Коментарі
Схожі статті
21.01.2020
Таймер Feron TM22, налаштування програм (відео), інструкція з експлуатації
Таймер Feron TM22, налаштування програм (відео), інструкція з експлуатації
Таймер Feron TM22 інструкція з експлуатації, налаштування програм - відео на YouTube-каналі. Розпакування, детальний огляд і інструкція (в відео)..
31.07.2023
Таймер lemanso електронний lm677 (LM6345) - інструкція
Таймер lemanso електронний lm677 (LM6345) - інструкція
LM6345 Lemanso - таймер тижневий, необхідний для управління роботою побутової техніки за заданим графіком. Розглянемо покрокову інструкцію з налаштування та експлуатації тижневого таймера...