Каталог товарів
Вам передзвонити?

Датчик ДР-09 Аско - докладний відеоогляд: розпакування, підключення від RES.UA

На нашому каналі новий відеоогляд-інструкція по налаштуванню датчика руху моделі ДР-09 виробника Аско Укрем. Такий прилад встановлюють для автономної роботи освітлення різних приміщень в яких не потрібне постійне включене світо.

Датчик автоматично вмикає/вимикає світло в залежності від встановленого часу, рівня освітленості та присутності рухомих об’єктів.

Детальніше про налаштування та підключення до мережі можна дізнатися у відео:

Купити ДР-09 Аско (A0220010018) можна в нашому інтернет-магазині. Ми є офіційним представниками бренду в Україні та готові запропонувати вигідні ціни. Відправляємо в найкоротші терміни в усі регіони України.

Коментарі
Схожі статті
22.11.2021
Інфрачервоні датчики руху: поради по використанню
Інфрачервоні датчики руху: поради по використанню
Існують різні виконання датчиків руху: настінні, стельові, накладні, врізні, також слід враховувати кут спрацьовування, це може бути 160, 180 і 360 градусів, розглянемо докладніше установку, схеми підключення та поради по експлуатації даних приладів...
11.01.2019
Вуличні світильники - типи, призначення, допомога при виборі
Вуличні світильники - типи, призначення, допомога при виборі
Залежно від площі, яку необхідно освітлювати, висоти конструкцій, питання як вибрати вуличні світильники, стає актуальним, тому що потрібно забезпечити оптимальне освітлення без перевитрат на експлуатацію та ремонт.....