0
0
0
Каталог товарів

Світильники для рослин

світильники для рослинХороший ріст та розвиток рослин неможливо забезпечити без якісного освітлення. При нестачі світла процес обміну у зелених організмів буде порушений, а значить їх зростання і розвиток не буде радувати власників насаджень. Щоб виправити цю ситуацію професіонали і просто садівники, масово використовують фітосвітильники.

 

Призначення та особливості експлуатації фітосвітильників

Світлодіодні фітосвітильники є більш якісними аналогами традиційних світильників з лампами ДНаТ і ДНаЗ. Ці освітлювальні прилади перестали задовольняти споживачів через величезне споживання електроенергії, низького терміну служби і недостатніми характеристиками по світловіддачі. Завдяки переходу на led фітосвітильники власники всіх видів рослин відзначають ефективність їх експлуатації. Зростання зелених насаджень прискорюється в 2-4 рази.

Фітосвітильники можуть використовуватися в якості постійного або періодичного джерела освітлення для різних видів рослин. Це визначається виходячи зі сфери застосування приладу. Так, в літню пору року, при догляді за тепличними овочами регулюється висота підвісу лампи для розсади та зелені. У той же час в замкнутих просторах світильники для рослин допустимо використовувати як основне джерело освітлення. У маленьких кімнатах або теплицях краще буде вибрати фітолампи невеликої потужності, які комплектуються пускорегулюючим обладнанням.

 

Переваги світлодіодних фітосвітільників

Відносно застарілих освітлювальних приладів, led світильники для рослин мають цілу низку безперечних плюсів:

  • Led світильники для рослин дозволяють знизити споживання електроенергії мінімум в два рази, а також характеризуються великим терміном експлуатації - понад 100 000 годин. При цьому спектр фітосвітильників продовжує залишатися стабільним, що робить його досить ефективним;
  • Світильники для росту рослин не завдають шкоди зеленим насадженням, тому їх можна розміщувати як завгодно близько до листя. Також слід підкреслити, що застосування світлодіодів зменшує випаровування, що робить можливим збільшення періодів між поливами;
  • Новітні прилади освітлення не мають в своїй конструкції скляних колб та інших тендітних частин.

Зазначені переваги дозволяють отримати якісну розсаду і гарний врожай, що в кінцевому підсумку робить економічно обгрунтованим покупку фітосвітильників.

 

Принцип роботи пристрою

Дослідним шляхом було доведено, що поглинання рослинами світлової енергії відбувається в дуже вузьких областях синьою і червоною частин видимого спектру. Тому led світильники випромінюють виключно промені в червоному і синьому спектрі, які найбільш сприйнятливі рослинами і сприяють їх прискореного розвитку, бутонізації та цвітіння.

 

Основні моменти при виборі світильників для рослин

Щоб світильники для росту рослин функціонували максимально ефективно потрібно грамотно підібрати їх характеристики. Для цього потрібно виконувати наступні правила:

  1. В залежності від розміру теплиць або кімнат вибирати освітлювальні прилади з урахуванням потужності;
  2. Також при покупці потрібно знати відповідний спектр випромінюваного фітолампи світла. Зелені насадження сприйнятливі тільки до синього і червоного спектру випромінювання;
  3. Важливою деталлю є і зручність експлуатації освітлювальних пристроїв. Бажано, щоб була передбачена можливість мити фітосвітильники;
  4. Вибирати led фітосвітильники потрібно тільки від перевірених виробників, в іншому випадку споживач може втратити час і гроші.

 

Де купити фітосвітильники в Україні

Найбільш вигідно купувати фітосвітильники в нашому інтернет магазині. Ми роками довели свою надійність і відповідність сподіванням споживачам. У нашому каталозі містяться виключно оригінальна продукція, яку у нас можна купити за найбільш прийнятними цінами. Для оптових покупців у нас діють значні знижки.

Відгуки
Макар
Макар
07.02.2021
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Замінив старий вимикач на цей сенсорний. Виглядає круто. ..
Максим
Максим
14.01.2021
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Приєднуюсь до попередніх коментаторів. Реле дуже класне. Обслуговування на цьому сайті чудове. Дякуємо..
Валентин
Валентин
13.01.2021
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Поставив у дворі такий світильник, зжвичайно під навісом. Більше року працює нормально. Брав нещодавно ще два таких, отримав знижку. Хочу подякувати!..
Ярік
Ярік
11.01.2021
Кабель ВВГ 5х6
Кабель ВВГ 5х6
Ізоляція дуже легко зачищається, гнучкий провід. Ціна приємна. Все підібрали класно. Менеджери дуже компетентні)))..
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX
BLACK BOX - Незамінний прилад для обліку і моніторингу параметрів мережі
Детальніше
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX