0
0
0
Каталог товарів

Остерігайтеся підробок кабельно провідникової продукції Одескабель

  1. Як вибрати якісний кабель, а не дешеву підробку?
  2. Наслідки установки усіченого кабелю
  3. У RES.UA можна купити оригінальний Одескабель за доступними цінами

Завод Одескабель почав свою діяльність у далекому 1949 році, і за цей час став безумовним лідером на ринках країн СНД. Велика розмаїтість продукції, яка виробляється відповідно до ГОСТу, дозволяє швидко виконувати електромонтажні роботи та бути впевненим у безпеці. Кабельно-провідникова продукція Одескабель є кращою як в Україні, так і за її межами. У пошуках гарного товару варто звернутися в RES.UA, адже ми є офіційним постачальником і пропонуємо лише високоякісний продукт.

Як вибрати якісний кабель, а не дешеву підробку

Здавалося б, що може бути простіше, ніж придбати кабель, знаючи його призначення і виробника? Але як показує практика, більшість магазинів пропонують підробки без належного маркування, розраховуючи на неуважність покупця. Багато хто плутає виробників та купують продукцію з назвою «Одеса» або «Одеса ГОСТ». Найменування схожі, а от якість зовсім різна, адже ці виробники, бажаючи заощадити, не дотримуэться державних стандартів. Виникає питання - як же придбати справжній кабель Одескабель?
як відрізнити підробку одескабель

В першу чергу варто звернути увагу на маркування товару - "назва типу кабелю" і його перетин. Підробки зі схожими назвами не відповідають державному стандарту перетину і мають іншу маркування. Але якщо ви купуєте провід та кабель в неперевірених Інтернет-магазинах, у яких немає сертифікатів на продукцію, то цілком можете отримати фальшивку, замість якісного виробу. В описі вказують оригінальну назву, а ось маркування відрізняються, але побачити товар ви зможете лише після покупки.

Як правило, підробку пропонують за зниженою ціною, чим і привертають покупця. При цьому за безпеку такого продукту ніхто не відповідає, і з вини недобросовісного виробника може згоріти проводка.

Наслідки установки усіченого кабелю

Розпізнати якісний продукт все складніше, адже виробники рідко дотримуються державних стандартів, а в описі вказують несправжні характеристики. У підсумку, продається кабельна продукція одного перетину, а жила занижена на 25%, це стосується і ізоляції. ГОСТ на кабель вказує максимальний опір для кожного розміру, і якщо товар вироблявся відповідно до цього стандарту, то він відрізняється високою якістю. З метою економії виробник створює продукт по ТУ і зменшує товщину ізоляції, а також загальної оболонки.
наслідки неякісного кабелю

Установка усіченого кабелю веде за собою ряд наслідків, які пов'язані з нездатністю такого виробу витримати навантаження, заявлену Держстандартом:

  • Коротке замикання. Не витримує необхідного навантаження, відбувається перегрів, коротке замикання та навіть пожежа.
  • Великі фінансові втрати. Можуть вийти з ладу дорогі прилади, зупинитися виробництво та підприємство отримає великі збитки.

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Відповідно до ГОСТу кабелі силові повинні мати якісний струмопровідний матеріал, безпечну товщину і необхідний ізоляційний покрив. Купуючи такий виріб, можна бути впевненим, що якщо в характеристиках зазначено 2,5 кв. мм, то насправді так і є.

У RES.UA можна купити оригінальний Одескабель за доступними цінами

Придбати виріб заводу Одескабель Інтернет-магазин RES.UA пропонує за вигідною ціною і з швидкою доставкою. Всі товари від цього виробника в нашому каталозі є оригінальними і виробляються за ГОСТом. Співпраця з заводом почалося в 2014 році і до теперішнього часу ми регулярно замовляємо проводку та інші вироби. Ми готові представити сертифікат якості на кожен з товарів, відображених у каталозі сайту.

З вибором кабельно-провідникової продукції Вам допоможуть наші фахівці. Менеджери нашого складу-магазину проконсультують з будь-якого питання, що стосується товару, доставки, оплати і гарантії. Купити кабель Одескабель у нас можна прямо зараз і ви отримаєте оригінальний, а відповідно і безпечний виріб.

Коментарі
Схожі статті
01.07.2022
Як вибрати кабель для щита
Як вибрати кабель для щита
На всіх енергетичних установках, включаючи житлові будинки та окремі апартаменти, є розподільний щиток. При його монтажі крім комутуючих приладів та захисних автоматів, потрібна спеціальна проводка, яка з'єднує елементи...