0
0
0
Каталог товарів

Остерігайтеся підробок кабельно провідникової продукції Одескабель

Завод Одескабель почав свою діяльність у далекому 1949 році, і за цей час став безумовним лідером на ринках країн СНД. Велика розмаїтість продукції, яка виробляється відповідно до ГОСТу, дозволяє швидко виконувати електромонтажні роботи та бути впевненим у безпеці. Кабельно-провідникова продукція Одескабель є кращою як в Україні, так і за її межами. У пошуках гарного товару варто звернутися в RES.UA, адже ми є офіційним постачальником і пропонуємо лише високоякісний продукт.

Як вибрати якісний кабель, а не дешеву підробку?

Здавалося б, що може бути простіше, ніж придбати кабель, знаючи його призначення і виробника? Але як показує практика, більшість магазинів пропонують підробки без належного маркування, розраховуючи на неуважність покупця. Багато хто плутає виробників та купують продукцію з назвою «Одеса» або «Одеса ГОСТ». Найменування схожі, а от якість зовсім різна, адже ці виробники, бажаючи заощадити, не дотримуэться державних стандартів. Виникає питання - як же придбати справжній кабель Одескабель?
як відрізнити підробку одескабель

В першу чергу варто звернути увагу на маркування товару - "назва типу кабелю" і його перетин. Підробки зі схожими назвами не відповідають державному стандарту перетину і мають іншу маркування. Але якщо ви купуєте провід та кабель в неперевірених Інтернет-магазинах, у яких немає сертифікатів на продукцію, то цілком можете отримати фальшивку, замість якісного виробу. В описі вказують оригінальну назву, а ось маркування відрізняються, але побачити товар ви зможете лише після покупки.

Як правило, підробку пропонують за зниженою ціною, чим і привертають покупця. При цьому за безпеку такого продукту ніхто не відповідає, і з вини недобросовісного виробника може згоріти проводка.

Наслідки установки усіченого кабелю

Розпізнати якісний продукт все складніше, адже виробники рідко дотримуються державних стандартів, а в описі вказують несправжні характеристики. У підсумку, продається кабельна продукція одного перетину, а жила занижена на 25%, це стосується і ізоляції. ГОСТ на кабель вказує максимальний опір для кожного розміру, і якщо товар вироблявся відповідно до цього стандарту, то він відрізняється високою якістю. З метою економії виробник створює продукт по ТУ і зменшує товщину ізоляції, а також загальної оболонки.
наслідки неякісного кабелю

Установка усіченого кабелю веде за собою ряд наслідків, які пов'язані з нездатністю такого виробу витримати навантаження, заявлену Держстандартом:

  • Коротке замикання. Не витримує необхідного навантаження, відбувається перегрів, коротке замикання та навіть пожежа.
  • Великі фінансові втрати. Можуть вийти з ладу дорогі прилади, зупинитися виробництво та підприємство отримає великі збитки.

Відповідно до ГОСТ кабелі силові повинні мати якісний струмопровідний матеріал, безпечну товщину та необхідний ізоляційний покров. Купуючи такий виріб, можна бути впевненим, що якщо в характеристиках вказано перетин 2,5 кв. мм, то в реальності так і є.

У RES.UA можна купити оригінальний Одескабель за доступними цінами

Придбати виріб заводу Одескабель Інтернет-магазин RES.UA пропонує за вигідною ціною і з швидкою доставкою. Всі товари від цього виробника в нашому каталозі є оригінальними і виробляються за ГОСТом. Співпраця з заводом почалося в 2014 році і до теперішнього часу ми регулярно замовляємо проводку та інші вироби. Ми готові представити сертифікат якості на кожен з товарів, відображених у каталозі сайту.

З вибором кабельно-провідникової продукції Вам допоможуть наші фахівці. Менеджери нашого складу-магазину проконсультують з будь-якого питання, що стосується товару, доставки, оплати і гарантії. Купити кабель Одескабель у нас можна прямо зараз і ви отримаєте оригінальний, а відповідно і безпечний виріб.

Коментарі