0
0
0
Каталог товарів

BanderaPower 1.0 блок автономного освітлення з швидкою зарядкою

  1. BanderaPower 1.0 - сфери застосування
  2. Комплектація BP 1.0
  3. Відеоогляд: BanderaPower 1.0

З першого дня війни в Україні вінницька компанія ТОВ «Промавтоматика Вінниця» допомагає українцям які залишаються на батьківщині, а також біженцям. Тепер компанія виробляє не тільки світильники та мікропроцесорну продукцію, але і пристрої – автономного освітлення із багатофункціональною швидкою зарядкою BanderaPower 1.0.


BanderaPower 1.0 - сфери застосування

Пристрій – являє собою портативне джерело живлення здатне забезпечити критично важливе резервне електроживлення.

В даній ситуації в Україні дуже важливо бути на зв’язку особливо для наших захисників, а саме для стабільного інформування про поточну ситуацію, підтримування зв'язку з сім'ями, батьками.


Ємності батареї BanderaPower вистачить для підзарядки 45 телефонів, або 150 годин безперервного освітлення світильника, який входить у комплект. Також даний блок живлення можна використовувати в бомбосховищах, підвалах, тимчасових блокпостах.


Комплектація BP 1.0

Пристрій містить в собі:

  • акумулятор, який є аналогом 40 шт звичайних Power Bank з ємністю (5000 Аг);
  • 9 роз’ємів (3 Micro USB, 3 Type C (Samsung) та 3 Lighting (Apple));
  • світлодіодний світильник з потужністю 5W, зі шнуром 5м.


Відеоогляд: BanderaPower 1.0

Детальніше про портативний блок освітлення із зарядкою:


Перші 20 вироблених приладів компанія ТОВ «Промавтоматика Вінниця» передала для наших захисників – безкоштовно. Далі, BanderaPower відпускається по собівартості, поки є комплектуючі. Зараз приладом користуються не тільки у Вінниці але і в інших регіонах: Гавришівці, Калинівці, Немирові та навіть в Донецькій області, зоні колишнього АТО.На сьогодні даний пристрій стабільно виробляється, а також очікується виробництво та продаж нової версї: BanderaPower 2.0 із покращеними характеристиками.

Коментарі