0
0
0
Каталог товарів

Ареометри

(0)
ТОП ПРОДАЖУ
Код товару: 30039
5 480грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
Код товару: 30038
38 644грн
Наявність та ціну уточнюйте

Щоб виміряти щільність рідини, необхідний ареометр. Простий за конструкцією прилад дозволяє точно і швидко дізнатися щільність, вагу, концентрацію речовини, а також присутність домішок.

 

Ареометри для нафтопродуктів з термометром АНТ

Такі прилади потрібні для отримання даних про щільність наступних нафтопродуктів:

  • дизельного палива;
  • гасу;
  • бензину.

Визначення щільності проводиться з урахуванням температури рідкого середовища. Дані про щільність потрібні для товарного обліку, коли потрібно обчислити вагу пального при наявності даних про обсяг.

Ареометр АНТ використовують на виробництві та при продажу нафтопродуктів оптом і в роздріб. Ці прилади необхідні:

  1. співробітникам лабораторій нафтовидобутку і переробки;
  2. співробітникам автозаправних станцій;
  3. працівникам складу пального;
  4. контролерам якості нафтопродуктів.

Ареометри АНТ виробляються в строгій відповідності з ГОСТ 18481-81, з дотриманням норм безпеки. Вимірювання можна проводити в будь-який час року. Діапазон шкали термометра: від мінус 20 до плюс 45 градусів за Цельсієм. Одну поділку на шкалі становить 1 градус за Цельсієм.

 

Як влаштований ареометр і принцип його роботи

Прилад виконаний у вигляді скляної трубки, в основі якої баласт для створення необхідної ваги. У верху приладу зроблена шкала, на якій нанесено градуювання по щільності рідкого середовища. Співвідношення обсягу рідини до ваги дає щільність. Випускають ареометри постійної маси і постійного об'єму.

Для визначення щільності рідкого середовища прилад (чистий і сухий) опускають в високу ємність з рідиною, наприклад, циліндр. В основі вимірів - різниця щільності рідких середовищ. Відповідно до закону Архімеда прилад, занурений в рідку речовину, виштовхується з силою, рівною вазі витісненої рідкої речовини. Чим вище щільність рідкого середовища, тим на меншу глибину опускається ареометр. По нижньому краю меніска, відповідно до шкали приладу визначають щільність.

Ареометр АНТ оснащений термодатчиком для вимірювання температури рідини, тому що концентрацію визначають при встановленій температурі. Вбудований термодатчик дозволяє значно знизити похибку вимірювань.

 

Рекомендації по експлуатації

Після проведення замірів всі елементи ареометра слід ретельно промити, щоб уникнути відкладень на поверхні скла.

Ареометр слід зберігати у вертикальному положенні, баласт опущений вниз. Прилад крихкий, тому щоб уникнути тріщин і пошкодженнь необхідно проявляти акуратність. Ареометр краще зберігати в заводському футлярі (картонній тубі) в місці, де прилад не буде відчувати струс і механічного впливу.

При неправильному зберіганні налаштування і точність ареометра можуть збитися, що призведе до проблем при вимірюванні щільності пального.

 

Де вигідно купити ареометри в Україні

У нашому інтернет-магазині можна купити якісні та практичні ареометри для нафтопродуктів за найвигіднішими цінами. Ми надаємо тільки оригінальні товари з сертифікатами відповідності. При оформленні оптового замовлення передбачені приємні цінові пропозиції.

Відгуки
Віктор
Віктор
12.03.2023
Термоусадочна трубка 7,0/3,5 АскоУкрем
Термоусадочна трубка 7,0/3,5 АскоУкрем
Чи можу купити 5м одним відрізком?..
Олена Шевчук
Олена Шевчук
30.01.2023
Гігрометр психрометричний ВИТ-2 (+15...+40 С) Склоприлад
Гігрометр психрометричний ВИТ-2 (+15...+40 С) Склоприлад
Легкий і зручний у використанні гигрометр ВИТ-2 - просто вставляєте його у потрібне місце і він відразу ж показує вологість ..
Юрій
Юрій
31.12.2022
Автоматичний вимикач ETIMAT6 2p C25A ETI
Автоматичний вимикач ETIMAT6 2p C25A ETI
Чи захищає від перенапруги? Бо в IEK BA47-29 написано "захист від короткого замикання і перенапруги"..
Ігор
Ігор
27.12.2022
Блок багатоканальної швидкої зарядки BanderaPower 180S
Блок багатоканальної швидкої зарядки BanderaPower 180S
Замовлення чекав місяць і один тиждень. Про затримку попередили. Пристроєм задоволений, працює все як потрібно, дякую ! Питання - в паспорті написано що дозволяється підключати тільки до приладів, що не вимагають для живлення чистого синусоїдального сигналу. Це означає, що його не можна підключати д..
Новини
27.07.2022
Кабель ВВГ: параметри, як розшифровується назва, як вибрати
Кабель ВВГ: параметри, як розшифровується назва, як вибрати
Розглянемо інформацію про кабель ВВГ: як розшифровується його характеристики. Інформація буде корисною для тих, хто вирішив самостійно займатися електропроводкою в будинку, оскільки допоможе визначитися з оптимальною модифікацією...
22.07.2022
Як правильно підібрати стрипер для зняття ізоляції, зачистки кабелю та проводів
Як правильно підібрати стрипер для зняття ізоляції, зачистки кабелю та проводів
Для безпечної роботи при електромонтажі використовуються спеціальні інструменти та пристрої. Якщо необхідно зняти ізоляцію з проводів, оптимальним рішенням буде використання стрипер. Розглянемо критерії підбору таких інструментів..
19.07.2022
Що таке колірна температура світла та нюанси вибору температури ламп під свої потреби
Що таке колірна температура світла та нюанси вибору температури ламп під свої потреби
Декілька слушних порад про підбір освітлювального приладу в залежності від різних параметрів і з урахуванням температури. Майбутні покупці зможуть знайти тут всю корисну інформацію для себе та визначитися з типом приладу колірної температури..
Нові відео на каналі RES.ua

Интернет-склад электрики RES

169 відео 215.4 тис. переглядів 508 підписників
Підписатися