0
0
0
Каталог товарів

Ареометри

(0)
ТОП ПРОДАЖУ
Код товару: 30039
241грн
Наявність уточнюйте у менеджера
(0)
Код товару: 30038
293грн
Наявність уточнюйте у менеджера

Щоб виміряти щільність рідини, необхідний ареометр. Простий за конструкцією прилад дозволяє точно і швидко дізнатися щільність, вагу, концентрацію речовини, а також присутність домішок.

 

Ареометри для нафтопродуктів з термометром АНТ

Такі прилади потрібні для отримання даних про щільність наступних нафтопродуктів:

  • дизельного палива;
  • гасу;
  • бензину.

Визначення щільності проводиться з урахуванням температури рідкого середовища. Дані про щільність потрібні для товарного обліку, коли потрібно обчислити вагу пального при наявності даних про обсяг.

Ареометр АНТ використовують на виробництві та при продажу нафтопродуктів оптом і в роздріб. Ці прилади необхідні:

  1. співробітникам лабораторій нафтовидобутку і переробки;
  2. співробітникам автозаправних станцій;
  3. працівникам складу пального;
  4. контролерам якості нафтопродуктів.

Ареометри АНТ виробляються в строгій відповідності з ГОСТ 18481-81, з дотриманням норм безпеки. Вимірювання можна проводити в будь-який час року. Діапазон шкали термометра: від мінус 20 до плюс 45 градусів за Цельсієм. Одну поділку на шкалі становить 1 градус за Цельсієм.

 

Як влаштований ареометр і принцип його роботи

Прилад виконаний у вигляді скляної трубки, в основі якої баласт для створення необхідної ваги. У верху приладу зроблена шкала, на якій нанесено градуювання по щільності рідкого середовища. Співвідношення обсягу рідини до ваги дає щільність. Випускають ареометри постійної маси і постійного об'єму.

Для визначення щільності рідкого середовища прилад (чистий і сухий) опускають в високу ємність з рідиною, наприклад, циліндр. В основі вимірів - різниця щільності рідких середовищ. Відповідно до закону Архімеда прилад, занурений в рідку речовину, виштовхується з силою, рівною вазі витісненої рідкої речовини. Чим вище щільність рідкого середовища, тим на меншу глибину опускається ареометр. По нижньому краю меніска, відповідно до шкали приладу визначають щільність.

Ареометр АНТ оснащений термодатчиком для вимірювання температури рідини, тому що концентрацію визначають при встановленій температурі. Вбудований термодатчик дозволяє значно знизити похибку вимірювань.

 

Рекомендації по експлуатації

Після проведення замірів всі елементи ареометра слід ретельно промити, щоб уникнути відкладень на поверхні скла.

Ареометр слід зберігати у вертикальному положенні, баласт опущений вниз. Прилад крихкий, тому щоб уникнути тріщин і пошкодженнь необхідно проявляти акуратність. Ареометр краще зберігати в заводському футлярі (картонній тубі) в місці, де прилад не буде відчувати струс і механічного впливу.

При неправильному зберіганні налаштування і точність ареометра можуть збитися, що призведе до проблем при вимірюванні щільності пального.

 

Де вигідно купити ареометри в Україні

У нашому інтернет-магазині можна купити якісні та практичні ареометри для нафтопродуктів за найвигіднішими цінами. Ми надаємо тільки оригінальні товари з сертифікатами відповідності. При оформленні оптового замовлення передбачені приємні цінові пропозиції.

Відгуки
Михайло
Михайло
20.04.2022
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Здравствуйте а вы волонтёрством не занимаетесь нужно в Харьков хотя бы один это для ЗСУ ФОТО ВИДЕО ОТЧЁТ ПРЕДОСТАВИМ 0680144224..
 Ніжнік Сергій Валерійович
 Ніжнік Сергій Валерійович
18.02.2022
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Все чудово,дякую..
 Андрощук Сергій
 Андрощук Сергій
07.02.2022
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Вважаю, що такі світильники від BIOM по ціні / якості зараз одні з кращих варіантів. У мене вдома працює вже другий рік. В батьків і друзів теж такі працюють добре..
Таня Сигаєва
Таня Сигаєва
14.01.2022
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Яскраві лампочки, при перепаді напруги не мигають,що є великим плюсом!..