0
0
0
Каталог товарів

Перекидні рубильники

(0)
Код товару: A0100010006
221грн
В наявності
(0)
Код товару: 99080
2 164грн
Наявність уточнюйте у менеджера
(0)
Код товару: 4518
1 963грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
Код товару: 96213
1 693грн
Наявність уточнюйте у менеджера
(0)
Код товару: 5816
1 524грн
Наявність уточнюйте у менеджера
(0)
Код товару: 98992
1 108грн
Наявність уточнюйте у менеджера
(0)
Код товару: 4872
973грн
Наявність та ціну уточнюйте
(0)
Код товару: A0100010012
1 802грн
Відвантажується за передоплатою

рубильник перекидний

Комутація ланцюгів в мережах електропостачання, в більшості випадків, проводиться спеціально для цього призначений виріб - перекидний рубильник (перемикач). Це пристрій застосовується для перемикання живлення навантаження на один з двох можливих джерел. За частотою використання вони знаходяться на другому місці після розривних - вимикачів навантаження.

Конструкція та технічні характеристики

Найпростіший електричний комутаційний апарат з ручним приводом. Обладнується ножовими контактами та нерухомими стійками з пружинними гніздами. Рухливі ножі об'єднані між собою і кріпляться на шарнірах до контактних площадок. Залежно від положення важеля управління ножі входять в гнізда однією з двох груп стійок - перекидаються. Такий принцип дії відбитий в назві механізму - рубильник перекидний. Класифікують за кількома особливостями виконання:

  • кількості фіксованих положень
  • кількості полюсів
  • положенням рукоятки
  • підключення ліній
  • наявності додаткових пристроїв

Всі вироби такого типу мають два напрямки для підключення від різних ліній. Спосіб комутації позначається як 1 - 0 - 2. В першому фіксованому положенні підключається одна лінія, наступне - все відключено, в третьому положенні включається інше джерело електроенергії. Обов'язкова надійна фіксація ручки управління в обох положеннях «включено», що забезпечується самою конструкцією контактів. Деякі моделі передбачають утримання рухомого блоку в середньому положенні, запобігаючи мимовільне включення пристрою. Перемикачі можуть мати від одного до чотирьох полюсів, найбільш затребувані - триполюсні. Для відключення/включення ланцюгів під напругою застосовується бічне розташування рукоятки, в попередньо знеструмлених може знаходиться по центру, при цьому передбачається захист рук оператора.

Клеми для приєднання кабелів розташовуються, щодо площини установки, паралельно або перпендикулярно. Варіант орієнтації визначається зручністю підключення та ніяк не впливає на експлуатаційні характеристики.

Дугогасильні камери призначені для переривання електричної дуги, що виникає при комутаціях під навантаженням. Знижують можливість короткого замикання, перешкоджаючи перекиданню дуги на інші фази або корпус рубильника. Конструктивно можуть бути частиною виробу або встановлюватися окремо.

Особливості використання

Перемикачі є обов'язковим елементом в системах резервного електропостачання підприємств, житлових та громадських будівель - будь-яких об'єктів, що використовують електроенергію. Вони забезпечують мінімальний час перемикання між цими лініями, виключаючи аварійні ситуації. Перекидні рубильники монтуються відповідно до загальних правил для розподільних пристроїв - з обмеження доступу, в спеціальних шафах. Робоча значення змінної напруги - до 660 вольт, для постійної - до 440 вольт. Апарати з бічною ручкою, призначені для комутації ланцюгів під напругою, повинні мати дугогасильні камери - рубильник перекидний 400 А (серія ВР), забезпечується ними при виготовленні. При центральному розташуванні важеля, використовуються іскрогасні контакти для розриву дуги і додаткові пружини, які прискорюють роз'єднання. Пристрій з аналогічними характеристиками може бути зібрано з двох звичайних, деякі виробники застосовують таку схему, об'єднуючи в один модуль два вимикача навантаження і змінивши порядок підключення контактів.

Замовити перекидний рубильник можна в нашому інтернет магазині. Ми гарантуємо якість від виробника та розумну ціну на вироби. Менеджери завжди допоможуть у виборі, нададуть інформацію про товари, характеристики і опис. Доставка можлива в будь-яку точку України на відділення перевізника.

Часті питання в категорії Перекидні рубильники
Відгуки
Михайло
Михайло
20.04.2022
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Блок автономного освітлення з швидкою зарядкою BanderaPower 2.0
Здравствуйте а вы волонтёрством не занимаетесь нужно в Харьков хотя бы один это для ЗСУ ФОТО ВИДЕО ОТЧЁТ ПРЕДОСТАВИМ 0680144224..
 Ніжнік Сергій Валерійович
 Ніжнік Сергій Валерійович
18.02.2022
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Світильник люмінісцентний FLP 1х30W DELUX
Все чудово,дякую..
 Андрощук Сергій
 Андрощук Сергій
07.02.2022
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Світлодіодний світильник з пультом ДУ Biom Smart 70w (SML-S02-70)
Вважаю, що такі світильники від BIOM по ціні / якості зараз одні з кращих варіантів. У мене вдома працює вже другий рік. В батьків і друзів теж такі працюють добре..
Таня Сигаєва
Таня Сигаєва
14.01.2022
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Лампа світлодіодна надпотужна LED 40W E27 6400K 001-016-0040 Horoz
Яскраві лампочки, при перепаді напруги не мигають,що є великим плюсом!..