0
0
0
Каталог товарів

ПЗВ

Захист побутової техніки, електроніки, а й в цілому домашньої електромережі сьогодні є дуже важливим завданням. У мережі виникають різні перевантаження, витоки та короткі замикання. Все це пов'язано з постійним зростанням кількості техніки у населення, і як наслідок, навантажень на електромережу. ПЗВ або по-іншому пристрій захисного відключення це прилад, який спрацьовує в разі, якщо в мережі, яку воно захищає, струми в фазному і нульовому проводах неоднакові, тобто з'являється струм витоку. Небезпека цього явища очевидна, оскільки існує висока ймовірність ураження власника електричним струмом.

 

ПЗВ серії Easy 9 - особливості та сфери використання

Серед великої кількості подібних пристроїв на ринку від різних виробників, пзв Schneider зарекомендувало себе з найкращого боку за багатьма параметрами. Перш за все, дана продукція характеризується універсальністю та високою надійністю.

пзв тестування

Устаткування серії Easy9 створено відповідно до промислових стандартів МЕК і EN, що дозволяє їх експлуатувати в промислових і побутових умовах. Лінійка пзв schneider electric включає різні вироби, розраховані на різні умови експлуатації.

Плюси використання ПЗВ торгової марки Шнайдер Електрик

Серед переваг schneider пзв слід виділити:

  • Висока якість;
  • Надійність;
  • Довговічність;
  • Прийнятна вартість на відміну від конкурентів аналогічної якості.

ПЗВ виявиться ідеальним рішенням у разі, якщо є необхідність в захисті від пошкоджень цілої лінії, яка включає кілька розеток, світильників та інших приладів. Також слід мати на увазі, що диференційний захист в вигляді пзв спрацює у випадках, витівок дитини у вигляді засування металевих предметів в розетку, в процесі ремонту у ванній при випадковому пошкодженні ізоляції кабелю, при заміні вимикача з включеною напругою.

 

Де найкраще купувати ПЗВ в Україні

Серед різних варіантів на ринку schneider electric пзв найкраще купити в інтернет-магазині електрики RES.UA - офіційного дистриб'ютора в Україні. Тільки так ви зможете бути абсолютно впевнені у високій якості виробів і безпеки електромережі. Вся продукція, представлена на сайті сертифікована і повністю відповідає встановленим правилам безпеки. Крім того, вона має найбільшу прийнятну вартість на ринку для виробів подібного класу.

Відгуки
Анатолій
Анатолій
30.12.2021
Прожектор LED 20Вт з датчиком руху 6500K  IP65 LMPS25 Lemanso
Прожектор LED 20Вт з датчиком руху 6500K IP65 LMPS25 Lemanso
Замовляв в цьому магазині два прожектори за 295 грн а прислали дешевші за 264 грн, написали що можуть поміняти і пропали не відповідають...
Олег Рогач
Олег Рогач
25.11.2021
Лампа світлодіодна 5W E27 RGB 350Lm з пультом LM734 Lemanso
Лампа світлодіодна 5W E27 RGB 350Lm з пультом LM734 Lemanso
Гарна лампа за цю ціну. Білий колір (теплий, не холодний) працює на ура. Дуже зручно регулювати яскравість, вмикати та вимикати. RGB тут скоріше як бонус т.к. світить дуже тьмяно навіть у повній темряві. Усі режими працюють...
Катерина Стебло
Катерина Стебло
25.11.2021
Лампа світлодіодна Disco 3W E27 RGB LB-800 Feron
Лампа світлодіодна Disco 3W E27 RGB LB-800 Feron
Чудова лампочка, я в захваті – виправдалf всі мої очікування...
Микола Васильович
Микола Васильович
20.11.2021
Лампа світлодіодна капсульна 2W 12V G4 4000K AC/DC LB-420 Feron
Лампа світлодіодна капсульна 2W 12V G4 4000K AC/DC LB-420 Feron
Відмінні лампочки, без нарікань..
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX
BLACK BOX - Незамінний прилад для обліку і моніторингу параметрів мережі
Детальніше
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX