0
0
0
Каталог товарів

Керамічні обігрівачі

Останнім часом все більшої популярності в якості ефективних засобів обігріву приміщення стали набувати керамічні панелі. Підлогові або настінні пристрої дозволяють за нетривалий час досягти оптимального мікроклімату в кімнаті, при цьому, не висушуючи повітря.

 

Різновиди керамічних панелей

Як уже зрозуміло з назви, основним матеріалом для виготовлення пристрою служить кераміка. Зазвичай, кілька окремих плит, забезпечених нагрівальним елементом, з'єднуються один з одним в єдину панель. Найбільш поширеним варіантом нагрівання є режим конвекції: невеликий вентилятор, розташований всередині панелі, обдуває нагрівальні елементи, тим самим поширюючи рівномірний потік теплого повітря. Також широко представлені і інфрачервоні панелі, що працюють за принципом хвильового випромінювання, зазвичай спрямованого в одному напрямку. Залежно від області застосування панелі бувають:

  • стаціонарними (підходять для установки в невеликих кімнатах);
  • мобільними (хороші при обігріві великих приміщень, коли потрібно спочатку прогріти одну його частину, а потім перемістити в інше місце).

Також різні моделі керамічних панелей можуть керуватись за допомогою механічних вимикачів або пульта дистанційного керування.

 

Вибір відповідної моделі

При плануванні покупки керамічних панелей рекомендується звертати увагу на наступні параметри:

  1. Спосіб установки. Як вже було вказано, існують стаціонарні і мобільні варіанти обігрівачів. Наприклад, панелі з можливістю кріплення на стіні або стелі добре підійдуть для маленької кімнати. Вони заощадять місце і дозволять створити постійно спрямований потік теплого повітря;
  2. Наявність додаткових функцій. Ще один важливий критерій для оцінки якості. Плюсом тієї чи іншої моделі може стати наявність в комплекті терморегулятора, за допомогою якого можна контролювати температуру нагрівання, а також фільтрів, іонізаторів, режиму холодного обдування і інших вбудованих функцій;
  3. Надійний захист. Керамічні панелі повинні відповідати стандартним вимогам безпеки. Зокрема, в ряді моделей присутня функція автоматичного відключення нагріву при сильному нахилі панелі;
  4. Виробник. Зазвичай, всі моделі, які представлені на ринку, відповідають всім необхідним вимогам безпеки. У випадку з вибором того чи іншого виробництва варто звертати увагу на якість виготовлення ключових вузлів (зокрема, нагрівального елементу). Крім того, цей параметр досить серйозно впливає на ціну пристрою;
  5. Зовнішній вигляд. Нарешті, важливим фактором при виборі панелі є необхідність вписати її в наявний дизайн приміщення. Особливо це стосується стаціонарних моделей, що кріпляться на стінах або стелі.

 

Правила експлуатації

Всі правила експлуатації керамічних панелей зазвичай прописані в керівництві користувача. Безумовно, варто пам'ятати про головні вимоги, від яких залежить ваша безпека:

  • не рекомендується накривати панель або сушити на ній речі;
  • необхідно дотримуватися необхідну відстань (зазвичай 10-15 см) від підлоги;
  • необхідно берегти керамічну панель від падінь і сильних ударів.

Також одним з найбільш частих питань залишається цілодобовий режим роботи пристрою. Більшість моделей розраховане на постійну безпечну роботу. У цьому випадку особливу увагу варто приділити виробнику.

 

Де купити нагрівальну керамічну панель

Проблем з експлуатацією керамічних панелей не виникне, якщо ви купуєте їх в надійному місці. Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з представленими виробниками керамічних нагрівальних панелей і готовий надати всі умови гарантійного обслуговування. Ми здійснюємо доставку замовлень по всій території України.

Відгуки
Макар
Макар
07.02.2021
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Сенсорний вимикач Livolo чорний скло (VL-C701-12)
Замінив старий вимикач на цей сенсорний. Виглядає круто. ..
Максим
Максим
14.01.2021
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Реле напруги 16A, РНм-1-16р, розетка Промавтоматика
Приєднуюсь до попередніх коментаторів. Реле дуже класне. Обслуговування на цьому сайті чудове. Дякуємо..
Валентин
Валентин
13.01.2021
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Світильник накладний Aqua fullmoon Sensor 12W 6400K білий Horoz Electric (400-415-115)
Поставив у дворі такий світильник, зжвичайно під навісом. Більше року працює нормально. Брав нещодавно ще два таких, отримав знижку. Хочу подякувати!..
Ярік
Ярік
11.01.2021
Кабель ВВГ 5х6
Кабель ВВГ 5х6
Ізоляція дуже легко зачищається, гнучкий провід. Ціна приємна. Все підібрали класно. Менеджери дуже компетентні)))..
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX
BLACK BOX - Незамінний прилад для обліку і моніторингу параметрів мережі
Детальніше
Реєстратор параметрів електричної мережі BLACK BOX