0
0
0
Каталог товарів

Як обрати трекові світильники

Трекові системи освітлення стали невід'ємною частиною не тільки вітрин магазину, а й звичайних квартирах і будинках. Адже це найдієвіший і легкий спосіб акцентувати увагу на певних предметах. Але установка цієї системи досить витратна і хочеться бути впевненим, що в подальшому установка окупить себе.

трек свет

Основним фактором, заради чого встановлюється трекові освітлення - акцентне світло. Об'єкт під потоком світла виглядає яскравим і свіжим, привертає увагу. Тому головне завдання - вибрати трековий світильник, який допоможе досягти, поставленої цілі.

Як же вибрати відповідний трековий світильник, якщо на ринку величезна кількість пропозицій.


 

Що таке трековий світильник

Трековий світильник - професійне джерело спрямованого світла, є частиною освітлювальних систем, які об'єднують кілька подібних світильників на шинопроводі.

Особливістю світильників є можливість направляти світловий потік в певне місце. Світильник складається з корпусу, плафона, розсіювача світла та блоку живлення. На блоці живлення розташований фіксатор, за допомогою якого трековий світильник кріпитися до шини.


 

Критерії вибору трекового світильника

Важливим критерієм у виборі світильника є світловий потік. Світловий потік, спрямований на об'єкт повинен бути більше світлового потоку вихідного від основних освітлювальних приладів.

Кут вибирайте виходячи з відстані освітлювального приладу до об'єкта і розміру площі, яку потрібно підсвітити.
temperatura

Температура світіння. Вимірюється в Кельвіна (К), чим вище показник, тим холодніше відтінок світла. Рекомендують для основного освітлення залу використовувати теплі відтінки освітлення, так як вони вважаються комфортними для людських очей. Якщо трековую систему встановлюють в магазинах, товар краще підсвітити холодними відтінками - це змусить потенційного покупця зацікавитися товаром. У побутових умовах, наприклад, в кухні або вітальні можна використовувати теплий і нейтральний відтінки.
 

Види трекових світильників

Вибираючи трековий світильник важливо знати, яка кількість фаз вбудовано в шинопровід. Залежно від цього світильники діляться на однофазні, двофазні і трифазні. Від кількості фаз треку залежить, яка кількість ламп зможуть включатися і відключатися незалежно один від одного. Існують світильники з можливістю перемикання фаз.

trackoviy-svetilnik-ugolЗалежно від вбудованої лампи, трекові світильники бувають люмінесцентні, галогенні, металево-галогенні і світлодіодні. Все більше власників трекової системи освітлення вибирають світлодіодні трекові світильники. І ось чому.

Переваги світлодіодних трекових світильників
  • Безпека. На відміну від люмінесцентних світильників світлодіодні не нагріваються при роботі. Не містять в складі речовин негативно впливають на екологію. Для утилізації не вимагають особливих умов. Відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
  • Економічність. У порівнянні з іншими видами світильників споживають менше електричної енергії, при цьому світять набагато яскравіше. Термін служби до 100 000 годин (залежить від моделі).
  • Простота в установці. Ви легко зможете встановити або переставити світильник, не вдаючись до допомоги фахівця.
  • Міцність. Трекові Led світильники виготовлені з міцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень. Нечутливі до перепадів температур і можуть експлуатуватися в приміщеннях з високою вологістю.
  • Зручність у використанні. Світильники не видають стороннього шуму при роботі, миттєво досягають максимальної яскравості.
Можна керувати рівнем освітленості (в залежності від моделі) і напрямком світлового променя. Відсутня пульсація потоку світла.Де придбати трекові світильники

Світлодіодні трекові світильники позитивно зарекомендували себе на ринку. Магазинів реалізують цей вид світильників величезна кількість: як продають товар через інтернет, так і в покрокової доступності.

Інтернет магазин Res.ua запропонує вам великий асортимент трекових світильників, як для професійної діяльності, так і для домашнього інтер'єру. Вибір такий, що ви неодмінно зможете підібрати екземпляр, що підходить під ваші вимоги.


Коментарі