0
0
0
Каталог товарів

Правильне освітлення для спальні

 1. Рекомендації по вибору освітлення
 2. Види освітлення в спальні
 3. Елементи декоративного освітлення

Створити правильну схему освітлення будь-якого приміщення - завдання не з легких. І для її вирішення необхідно врахувати величезну кількість чинників. Особливо це стосується спальні, місця для відпочинку, де можна розслабитися і відпочити. Тому освітлення тут повинне створювати атмосферу комфорту і бути рівномірним, світла повинно вистачати. Однак, воно ні в якому разі не повинно бути різким або занадто яскравим. Тому слід визначитися не лише з базовим освітленням, а й продумати торшери, бра, на столику біля ліжка світильник.


Рекомендації по вибору освітлення

Слід врахувати, що освітлення в спальні не повинно бути яскравим, тому необхідно орієнтуватися на такі параметри, як:

 • площа спальні;
 • наявність основного освітлення;
 • наявність освітлення поруч з ліжком;
 • підсвічування дзеркала;
 • підсвічування шафи;
 • наявність декоративного освітлення;
 • освітлення, як стиль інтер'єру;
 • тип використовуваних ламп.

Микола Селезньов

Експерт інтернет магазину «РЕС.юа»

Зверніть увагу:

Що стосується розмірів спальні, то у великій кімнаті доведеться докласти максимум зусиль, підбираючи предмети освітлення. Важливо висвітлити всі куточки кімнати, і для цього використовуються світильники в спальні. Правда і в маленькій спальні продумати освітлення теж не легко, оскільки світильники мають бути компактними та пропорційними розмірам кімнати.

 

Види освітлення в спальні

Доцільно відразу передбачити кілька варіантів світла в кімнаті. Головну роль слід відвести базовому освітленню, у вигляді люстри на стелі, а освітлення в спальні, фото допоможе вам визначитися з найбільш вдалим варіантом.

люстра

Крім цього, важливо передбачити освітлення в зоні біля ліжка, воно стане в нагоді для читання. Для цих цілей оптимальним варіантом будуть бра, компактні настільні світильники і торшери.

світильники поряд з ліжком

Також при наявності в спальні дзеркала, потрібно продумати освітлення і навколо нього, для того щоб зручніше було "себе приводити в порядок".

підсвічування дзеркала

Це ж стосується і великої шафи, в разі її наявності, для того щоб зручніше було знаходити потрібні речі, передбачити внутрішнє освітлення.
 

Елементи декоративного освітлення

Декоративному освітленню в спальні відводитися особлива роль, оскільки з його допомогою можна створити інтимну обстановку. Для цих цілей використовуються точкові світильники на стелі, підсвічування подіуму, свічки і нічники, завдяки всьому цьому світло виходить розсіяним і розслаблюючим.

точкові світильники

Також з функцією декоративного освітлення прекрасно справляється світлодіодна стрічка, яку можна закріпити, як на стелі і вийти освітлення стелі в спальні, так на стінах або навіть на меблях, адже вона абсолютно не гріється і не представляє ніякої небезпеки.

лед стрічка

У будь-якому випадку, крім декоративного освітлення базове має бути обов'язково передбачено. В Україні все для освітлення найкраще купувати в спеціалізованих компаніях з багаторічним стажем роботи. В інтернет магазині res.ua є великий вибір світильників різного призначення. Всі вироби є оригінальними, відповідають нормам, мають офіційну гарантію від виробника.


Коментарі